Pożyczka Bochnia

Potrzebujesz natychmiastowej gotówki na nieoczekiwane wydatki, inwestycje czy marzenia i szukasz oferty pod hasłem pożyczka Bochnia – zapraszamy do Avior Finance. U nas masz możliwość otrzymania szybkiej pożyczki gotówkowej bez wychodzenia z domu. Wybierając pożyczki online Bochnia, zyskujesz komfort, pewność oraz elastyczność spłaty. Jesteśmy przekonani, że przygotowana oferta spełni Twoje oczekiwania i uda się ją dopasować do indywidualnych potrzeb. 

Pożyczka Bochnia – zalety oferty Avior Finance

Avior Finance to firma z jasnymi zasadami. Nasze pożyczki gotówkowe Bochnia są proste, przejrzyste i szybkie. To, co wyróżnia naszą firmę na rynku to: 

 • jasne i przejrzyste warunki – zero ukrytych opłat;
 • różne formy spłat dostosowane do twoich potrzeb;
 • szybkość i wygoda – pożyczki online bez wychodzenia z domu;
 • brak zbędnej dokumentacji.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę gotówką od Avior Finance w Bochni?

Wypełnienie wniosku o pożyczkę gotówkową Bochnia w Avior Finance jest proste i szybkie. Wystarczy podać podstawowe dane, wybrać kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Po weryfikacji decyzja jest podejmowana niemal natychmiast. Twoje marzenia mogą stać się rzeczywistością jeszcze dziś!

Pożyczka na dowolny cel

Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze. Dlatego w ofercie jest pożyczka na dowolny cel. Niezależnie czy chodzi o remont, wakacje czy zakup nowego sprzętu – możemy ci to zaoferować. Bez zbędnych pytań, bez komplikacji. Sprawnie przeprowadzona analiza i ekspresowa wypłata pożyczki!

Pożyczka na remont mieszkania

Planujesz remont, ale brakuje Ci środków? Nie problem! Nasza pożyczka na remont mieszkania pomoże ci zrealizować twoje plany. Dbamy o to, aby twoje pomysły stały się rzeczywistością. Dostaniesz kapitał, dzięki któremu wprowadzisz swoje marzenia w życie i stworzysz doskonałą przestrzeń w swoim domu.

Sprawdzone opinie – pożyczka Bochnia 

Działamy na rynku od wielu lat i cieszymy się zaufaniem wielu klientów. Z nami możesz się poczuć bezpiecznie i komfortowo. Dowiedz się więcej o naszych usługach, sprawdź pożyczki gotówkowe i zobacz opinie klientów. W ten sposób zobaczysz, jak funkcjonujemy i jak oceniają nas osoby, które miały okazję korzystać z naszych usług

Twoje pożyczka już czeka na Ciebie

Jeśli chcesz sięgać po pożyczki online – wybierz sprawdzonych i zaufanych partnerów. Jeśli wybierasz Avior Finance będziesz mógł wygodnie sfinansować swoje potrzeby. Szybka pożyczka na dowód jest w zasięgu ręki, i po ekspresowej wypłacie będziesz mógł realizować swoje plany.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z Avior Finance, twoje finanse są we właściwych rękach.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)