Pożyczki dla rolników

Na co udzielamy pożyczki dla rolnika?

Rolnicy, który chcą rozwijać lub prowadzić dalej swoje gospodarstwo, często stoją przed koniecznością wzięcia pożyczki, w Avior Finance dajemy taką możliwość! Pożyczka dla rolnika może mieć różne formy. Udzielana jest na zakup zwierząt hodowlanych, na zakup ziemi rolnej, na pokrycie ewentualnych strat, na modernizację swojego gospodarstwa czy na zakup nawozów, pasz i innych wydatków dotyczących gospodarstwa. Pożyczki dla rolników mogą być przydatne, gdy zajdzie potrzeba zakupu maszyn (do zbiorów, siewu czy do hodowli). Po zaciągnięciu pożyczki dla rolników możliwe będzie kupno nowego lub używanego sprzętu.

Jak wygląda wzięcie pożyczki dla rolnika?

Warunkami wzięcia pożyczki gotówkowej dla rolników, są m.in.:prowadzenie gospodarstwa oraz podanie numeru NIP i REGON, brak negatywnych wpisów  w rejestrze dłużników BIG, BIK, KRD, ERIF oraz brak zajęć komorniczych, posiadanie stałego adresu zamieszkania, rachunku bankowego oraz adresu mailowego.

najlepsze pożyczki dla rolników
pożyczki gotówkowe dla rolników

Pożyczki gotówkowe dla młodych rolników

Oferujemy również pożyczki dla młodych rolników. To oferta przeznaczona dla osób, które posiadają minimum 1 ha powierzchni użytków rolnych. Udzielamy pożyczek dla młodych  rolników w wieku od 18 do 40 lat. Młodzi rolnicy mogą wnioskować o pożyczkę z częściową spłatą kapitału na zakup użytków rolnych.

Pożyczki dla rolników w Avior Finance

Pożyczka dla rolnika to czasem niezbędne wyjście, aby móc dalej prowadzić swoje gospodarstwo. Składanie wniosku o pożyczkę dla rolnika online znacząco usprawnia cały proces. Decyzja o przyznaniu pożyczki  dostępna jest najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Dajemy również możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki.

pożyczka dla rolnika w avior finanse

Zapoznaj się z pełną ofertą pożyczek dla rolników w Avior Finance!

Jesteśmy wiarygodną firmą z dużym doświadczeniem! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, ponieważ oferujemy bezpieczne i skuteczne rozwiązania. Nasza szeroka oferta obejmuje również pożyczki długoterminowe online, konsolidację zadłużenia czy finansowanie nowych firm! W razie pytań – zapraszamy Państwa do kontaktu. Chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczkijest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest poprzez zasilenie karty Visa Prepaid, z której można zlecić przelew na konto.

  Przykładowa kalkulacja dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 31 160,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 42 213,82 zł, oprocentowanie zmienne 20,5%, całkowity koszt kredytu 22 213,82 zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 9 360,00 odsetki 11 053,82 zł), 36 miesięcznych równych rat po 1 165,97 zł, ostatnia rata wyrównująca 1 404,87 zł. Kalkulacja na dzień 13.10.2022 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 59,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4320,71 zł, oprocentowanie zmienne 20,5%, całkowity koszt kredytu 1320,71 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10 zł, odsetki 547,61 zł), 19 miesięcznych równych rat po 226,93 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 235,97 zł. Kalkulacja na dzień 16.12.2022 r.
  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)