Pożyczki dla rolników

Pożyczki dla rolników to szansa dla Twojego gospodarstwa na zakup dodatkowych maszyn, ziemi, nasion lub zwierząt. Inwestycja w biznes umożliwia zwiększenie zysków. Proponowana przez Avior Finance pożyczka dla rolnika pozwala również na spłatę zaległych należności, dzięki czemu Twoje gospodarstwo wyjdzie z tymczasowych problemów finansowych.

Już teraz skorzystaj z oferty Avior Finance!

Na co udzielamy pożyczki dla rolnika?

Rolnicy, którzy chcą rozwijać lub prowadzić dalej swoje gospodarstwo, często stoją przed koniecznością pozyskania dodatkowego źródła finansowego. Prywatne pożyczki dla rolników w Avior Finance dają taką możliwość!

Pożyczka dla rolnika może mieć różne formy. Udzielana jest na zakup zwierząt hodowlanych, na zakup ziemi rolnej, na pokrycie ewentualnych strat, na modernizację swojego gospodarstwa czy na zakup nawozów, pasz i innych wydatków dotyczących gospodarstwa. Pożyczki dla rolników mogą być przydatne, gdy zajdzie potrzeba zakupu maszyn (do zbiorów, siewu czy do hodowli). Po zaciągnięciu pożyczki dla rolników możliwe będzie kupno nowego lub używanego sprzętu.

Jak wygląda wzięcie pożyczki dla rolnika?

Warunkami wzięcia pożyczki gotówkowej dla rolników, są m.in.: prowadzenie gospodarstwa oraz podanie numeru NIP i REGON, brak negatywnych wpisów w rejestrze dłużników BIG, BIK, KRD, ERIF oraz brak zajęć komorniczych, posiadanie stałego adresu zamieszkania, rachunku bankowego oraz adresu mailowego. Każdą sytuację rozpatrujemy indywidualnie, a przed przyznaniem finansowania badamy zdolność finansową. Jesteśmy rzetelną instytucją finansową, która działa na jasnych, przejrzystych zasadach.

najlepsze pożyczki dla rolników
pożyczki gotówkowe dla rolników

Pożyczki gotówkowe dla młodych rolników

Oferujemy również pożyczki dla młodych rolników. To oferta przeznaczona dla osób, które posiadają minimum 1 ha powierzchni użytków rolnych. Udzielamy pożyczek dla młodych rolników w wieku od 18 do 40 lat. Takie osoby mogą wnioskować o pożyczkę z częściową spłatą kapitału na zakup użytków rolnych.

Pożyczki dla rolników w Avior Finance

Pożyczka dla rolnika to czasem niezbędne wyjście, aby móc dalej prowadzić swoje gospodarstwo. Wiemy jednak, że na gospodarstwach codziennie jest wiele prac do wykonania. Wychodząc naprzeciw potrzebom, w Avior Finance proponujemy pożyczki online. Składanie wniosku o pożyczkę dla rolnika przez internet znacząco usprawnia cały proces. Decyzja o przyznaniu pożyczki dostępna jest najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Dajemy również możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki.

pożyczka dla rolnika w avior finanse

Zapoznaj się z pełną ofertą pożyczek dla rolników w Avior Finance!

Jesteśmy wiarygodną firmą z dużym doświadczeniem! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy bezpieczne i skuteczne rozwiązania, które pomogą Ci rozwiązać przejściowe problemy finansowe lub zmodernizować swoje gospodarstwo. Nasza szeroka oferta obejmuje również pożyczki długoterminowe online, konsolidację zadłużenia czy finansowanie nowych firm! Proponujemy również pożyczki dla firm, z których korzystać mogą nie tylko rolnicy, ale i inne osoby prowadzące działalność. Z kolei dostępna pożyczka gotówkowa przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz rolników nie zaliczanych do gospodarstw wielkotowarowych, prowadzących gospodarstwo rolne na własne potrzeby. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)