Pożyczka na święta

Pożyczka na święta to produkt finansowy dla wszystkich tych, którzy przez problemy finansowe nie są w stanie zaspokoić swoich podstawowych potrzeb. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia lub Wielkanoc, a Ty wiesz już, że nie stać Cię na zakup większej ilości artykułów spożywczych lub prezentów? Właśnie w takich momentach warto skorzystać z oferty Avior Finance.

Korzystna pożyczka na święta dla tych, którzy chcą godnie przeżyć ten czas

Proponowana przez nas pożyczka gotówkowa to szybki i bezpieczny sposób na otrzymanie dodatkowych pieniędzy. Niekiedy nieplanowane wydatki, choroba lub duży zakup koniecznych przedmiotów mogą doprowadzić do przejściowych problemów finansowych. Odczujesz to zwłaszcza przed Świętami Bożego Narodzenia lub Wielkanocą. Brak pieniędzy nie musi oznaczać nieudanych świąt! Skorzystaj z pożyczki proponowanej przez Avior Finance i zyskaj dodatkowe fundusze na zakup żywności czy prezentów. Korzystne, jasne warunki umowy dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu nadchodzące święta spędzisz w atmosferze spokoju i rodzinnego ciepła. Nie czekaj i już teraz skorzystaj z oferty Avior Finance.

Wniosek o przyznanie finansowania wygodnie złożysz online lub w siedzibie naszego partnera. Cały proces wnioskowania trwa około 5 minut, z kolei weryfikacja około 15 minut. Jeśli decyzja kredytowa będzie pozytywna, po podpisaniu umowy pieniądze zostaną przelane na Twoje konto.

Pożyczka na święta online – jakie warunki trzeba spełnić, by ją otrzymać?

Aby otrzymać finansowanie w ramach pożyczki online, wystarczy:

 • mieć ukończone 21 lat,
 • posiadać stałe, udokumentowane źródło dochodu,
 • nie być wpisanym w rejestrze dłużników BIG, BIK, KRD, ERIF,
 • być na stałe zameldowanym w Polsce,
 • nie mieć zajęć komorniczych,posiadać numer rachunku bankowego, na który zostanie przelana pożyczka,
 • podać numer telefonu oraz opcjonalnie adres e-mail.

Jeśli interesuje Cię oferta Avior Finance, przygotuj również:

 • dowód osobisty,
 • wyciąg bankowy z ostatnich 3 miesięcy.

Są to dokumenty wymagane do wzięcia pożyczki. Na etapie weryfikacji możemy prosić się o dodatkowe załączniki.

Nieplanowane wydatki zrujnowały Twój budżet i wiesz już, że zabraknie Ci pieniędzy, by godnie przeżyć Święta Bożego Narodzenia lub Wielkanoc? Z Avior Finance rozwiążesz przejściowe problemy finansowe. Skontaktuj się z nami już teraz lub wygodnie wypełnij wniosek przez internet, by pożyczka na święta online stała się dodatkowym źródłem gotówki.

Zaufaj Avior Finance i daj sobie szansę na rozwiązanie problemów finansowych

W Avior Finance proponujemy odpowiedzialne pożyczanie dopasowane do Twojej zdolności kredytowej oraz potrzeb. Dokładnie weryfikujemy każdy złożony wniosek, oceniamy ryzyko, a następnie wydajemy decyzję. Chcemy by proponowane przez nas produkty finansowe, przyczyniły się do rozwiązania problemów związanych z brakiem pieniędzy, a nie ich powiększenia. Odpowiedzialne pożyczanie pomoże Ci w wyjściu z długów i uporaniem się z utratą płynności finansowej.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko produkty finansowe dla osób prywatnych. Dostępne są również pożyczki dla firm, spółek oraz przedstawicieli wolnych zawodów. Co jeszcze proponujemy w Avior Finance? Jeśli prowadzisz gospodarstwo rolne, koniecznie sprawdź korzystne pożyczki dla rolników. Wykorzystaj je do spłaty zaległych należności lub rozwoju swojej działalności.

Zaufaj Avior Finance i daj sobie szansę na rozwiązanie problemów. Skontaktuj się z nami i zyskaj wsparcie rzetelnej, wiarygodnej instytucji finansowej.
 

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)