Kredyt na ślub

Planowanie ślubu to wyjątkowy moment w życiu, pełen radości, ale i wielu wyzwań. Kredyt na ślub z Avior Finance to szansa na spełnienie wszystkich marzeń związanych z tym wyjątkowym dniem, bez obciążania przy tym nadmiernie domowego budżetu.

Kiedy warto rozważyć kredyt na ślub?

Ślub i wesele to uroczystości, które nierzadko są sporym wydatkiem. Własne oszczędności nie zawsze wystarczają na zrealizowanie wszystkich marzeń: wyjątkowej sukni, profesjonalnego fotografa, idealnego miejsca na wesele czy podróży poślubnej. W takich sytuacjach warto rozważyć kredyt na ślub, by nie rezygnować z niczego w tym ważnym dniu. Dodatkowo, kiedy konieczne są nagłe wydatki, takie jak zmiana lokalizacji czy nieprzewidziane koszty związane z organizacją, wsparcie finansowe staje się kluczem do sukcesu i pomaga zrealizować plan zgodnie z pierwotną wizją.

Jak uzyskać kredyt na ślub w Avior Finance?

Zaprojektowaliśmy proces ubiegania się o kredyt w taki sposób, by maksymalnie skrócić czas oczekiwania i formalności. Wypełnienie wniosku online zajmuje zaledwie kilka minut, a decyzja kredytowa pada w kwadrans. Co więcej, Avior Finance nie wymaga przedstawiania skomplikowanej dokumentacji, zaświadczeń, co czyni proces jeszcze bardziej komfortowym.

Co decyduje o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku? To przede wszystkim zdolność kredytowa wnioskodawcy oraz spełnienie podstawowych kryteriów: wiek powyżej 21 lat, stałe źródło dochodu, brak wpisów w bazie dłużników.

Dlaczego warto postawić na Avior Finance w kwestii kredytu ślubnego?

Jesteśmy rzetelną instytucją finansową z dużym doświadczeniem w branży finansowej. Dbamy o przejrzystość wszelkich procedur i warunków umów, dzięki czemu masz pewność, że nie spotkają Cię żadne niespodzianki. Nasz zespół specjalistów, który skupia się na obsłudze kredytu ślubnego, jest zawsze gotów udzielić wsparcia, odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wątpliwości. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta – rozumiemy, jak ważny jest dla Ciebie ten wyjątkowy dzień, dlatego dokładamy wszelkich starań, by dostosować ofertę do Twoich potrzeb

Nasza oferta finansowania obejmuje również inne formy pożyczek i kredytów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami kredytu dla firm, kredytu na remont mieszkania czy kredytu konsumenckiego. W Avior Finance każdy znajdzie odpowiedź na swoje finansowe potrzeby.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)