Kredyt na dowolny cel

Stoisz przed ważnym wydatkiem, a na koncie brakuje funduszy?  Decydując się na kredyt na dowolny cel od Avior Finance, zyskujesz elastyczność w wykorzystaniu środków, bezpieczeństwo oraz konkurencyjne warunki. Jesteśmy tu po to, aby wspomóc Ci w realizacji każdego celu finansowego. Zapoznaj się z naszą ofertą!

W jaki sposób zawnioskujesz o kredyt na dowolny cel od Avior Finance?

Nasz kredyt na dowolny cel to oferta dla każdego, kto szuka szybkiego i elastycznego finansowania. Niezależnie od celu, na który chcesz przeznaczyć środki – czy to zakup domu, samochodu, urlop, remont czy edukację – Avior Finance jest tu, aby Ci to umożliwić. O kredyt zawnioskujesz:

 • online, wypełniając wniosek na naszej stronie internetowej i wysyłając dokumenty przez system Kontomatik,
 • hybrydowo, składając wniosek online, a całości formalności dopełniając w punkcie partnerskim,
 • stacjonarnie, w jednym z naszych punktów.

Gotowy na podjęcie decyzji? Skontaktuj się z nami już dziś, a eksperci Avior Finance pomogą Ci wybrać najlepszą opcję finansowania. Proces jest szybki, prosty i w pełni bezpieczny.

Jakie wymagania trzeba spełnić?

Pożyczka gotówkowa przeznaczona jest dla osób, które:

 • mają stałe źródło dochodu,
 • ukończyły 21 lat,
 • nie mają zajęć komorniczych oraz nie posiadają wpisów w rejestrach dłużników (BIG, BIK, KRD, ERIF),
 • są właścicielami rachunku bankowego,
 • na stałe mieszkają w Polsce,
 • posiadają numer telefonu i (opcjonalnie) adres e-mail.

W Avior Finance naszym zadaniem jest tworzenie bezpiecznych i konstruktywnych rozwiązań dla klientów. Rozumiemy, że niepowodzenia finansowe mogą być stresujące, dlatego działamy, aby zmniejszyć ten stres do minimum i pomóc Ci uzyskać potrzebne finansowanie. Nasze odpowiedzialne pożyczanie wesprze Cię również w realizacji celów i marzeń.

Rozbudowana oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych

Wybierając pożyczki online od Avior Finance, zyskujesz:

 • szybki i prosty proces aplikacyjny,
 • dowolność w wyborze celu kredytu,
 • konkurencyjne warunki finansowania,
 • bezpieczeństwo i zaufanie, które budujemy z każdym klientem,
 • niskie raty i konkurencyjne oprocentowanie,
 • brak ukrytych kosztów.

W naszej ofercie znajdziesz również pożyczki dla firm, które przeznaczone są dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Proponujemy także pożyczki dla rolników, dla wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje gospodarstwo rolne.

Z Avior Finance spełnienie marzeń jest prostsze niż kiedykolwiek. Nasz kredyt na dowolny cel umożliwi Ci realizację twoich planów finansowych z pełną swobodą i elastycznością. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zobacz, jak łatwo jest osiągnąć komfort finansowy z nami!

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)