Pożyczki dla działalności gospodarczej

Potrzebujesz wsparcia finansowego na założenie firmy lub na spłatę bieżących zobowiązań? Skorzystaj z oferty Avior Finance. Oferowana pożyczka na otwarcie firmy pozwoli Ci spłacić zobowiązania, rozwinąć biznes i stać się konkurencyjnym na rynku. Otrzymasz jasne i przejrzyste warunki ze stałą ratą spłaty. O kredyt możesz wnioskować już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Sprawdź, kto może złożyć wniosek o pożyczkę i jak to zrobić.

Pożyczka na rozpoczęcie działalności – kto może skorzystać?

Bez względu na to, czy potrzebujesz finansowania na rozwój produktu, wyposażenie, czy marketing, po spełnieniu określonych warunków możesz ubiegać się o pożyczkę na rozpoczęcie działalności. W Avior Finance wniosek o pożyczkę mogą złożyć osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą posiadające NIP i Regon, w tym osoby wykonujące wolny zawód, rolnicy i współwłaściciele spółek. Co najważniejsze, możesz otrzymać kredyt na otwarcie firmy już w pierwszych tygodniach jej istnienia.

pożyczki dla nowych firm budowalnych
pożyczka dla firm online

Pożyczka na założenie firmy – wniosek o finansowanie

Każdy przedsiębiorca ubiegający się o pożyczkę na prowadzenie działalności gospodarczej musi spełniać określone warunki. Przede wszystkim Twoja działalność musi być zarejestrowana i osiągać dochód z prowadzenia działalności. Nie możesz posiadać zajęć komorniczych. Musisz mieć ukończone 21 lat oraz rachunek bankowy. Dodatkowo posiadać stały adres zamieszkania i podać aktualny numer telefonu. Jeśli spełniasz te warunki, możesz wnioskować o udzielenie pożyczki dla firm. Decyzja o rozpatrzeniu wniosku przyznawana jest po sprawdzeniu zdolności kredytowej.

Pożyczka na działalność gospodarczą – jak ubiegać się o pożyczkę?

Już teraz złóż wniosek o pożyczkę dla działalności gospodarczej. Zrób to online na stronie Avior Finance lub w stacjonarnym punkcie. W pierwszym etapie składania wniosku nie musisz dołączać dokumentów. Dopiero po wstępnej weryfikacji, możesz zostać poproszony o uzupełnienie dokumentacji. Cała procedura wnioskowania o pożyczkę na działalność gospodarczą jest prosta i intuicyjna. Dodatkowo w każdej chwili możesz skorzystać z pomocy naszych doradców.

pożyczka dla firm online
finansowanie działalności gospodarczej

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty pożyczek firmowych?

Pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej to czasami jedyne i konieczne rozwiązanie. Pozwala rozwinąć działalność, spłacić zobowiązania lub kupić podstawowy sprzęt. Decydując się na ofertę Avior Finance, otrzymasz jasne zasady przyznania i spłaty pożyczki online. Zapewniamy brak ukrytych kosztów i bezproblemowy kontakt. Nasze pożyczki dla firm są udzielane na optymalny okres spłaty od 12 do 48 miesięcy. Cała procedura jest prosta, a umowę możesz podpisać online lub w stacjonarnym punkcie.

Już teraz skontaktuj się z nami lub wypełnij wniosek i poczekaj na bezpłatną weryfikację. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi formami wsparcia finansowego, jakimi są pożyczka gotówkowa i pożyczki dla rolników.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)