Kredyt dla działalności gospodarczej

Chcesz rozwinąć swoją działalność, ale brakuje Ci środków? Oferujemy kredyt dla działalności gospodarczej – szybki, bezpieczny i prosty sposób na pozyskanie funduszy. Zapewniamy konkurencyjne ceny, brak ukrytych kosztów i 100% online lub stacjonarny proces pozyskania finansowania. Zapoznaj się z naszą ofertą, by dowiedzieć się więcej!

Kredyt dla działalności gospodarczej – jak uzyskać finansowanie od Avior Finance?

Proponowane przez Avior Finance pożyczki online dają Ci możliwość pozyskania środków na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności. Całość formalności wygodnie dopełnisz online lub stacjonarnie, w jednym z naszych punktów partnerskich. Aby starać się o przyznanie finansowania, musisz:

 • wykazywać dochód z prowadzenia działalności,
 • prowadzić firmę zarejestrowaną w CEIDG,
 • posiadać stały adres zamieszkania,
 • nie mieć negatywnych wpisów w rejestrze dłużników BIG, BIK, KRD, ERIF,
 • mieć ukończone 21 lat.

W zależności od wdrożonej w Twojej firmie formy opodatkowania, możemy prosić Cię o dostarczenie dodatkowych dokumentów.

Rozwiń skrzydła w biznesie

W Avior Finance proponujemy odpowiedzialne pożyczanie, które ma wspierać Ciebie i Twoją firmę w dążeniu do wyznaczonych celów. Zapewniamy:

 • transparentność – bez ukrytych opłat, niejasnych zapisów umów i innych niespodzianek,
 • bezpieczeństwo – priorytetowe dla nas jest bezpieczeństwo Twoich danych. Weryfikacja odbywa się przez sprawdzony system Kontomatik,
 • dostępność – oferujemy zarówno usługi online, jak i stacjonarne,
 • wsparcie – nasi eksperci są do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej oferty kredytu dla działalności gospodarczej już dziś. Wspólnie dodamy Twojemu biznesowi skrzydeł!

Różne potrzeby – różne rozwiązania

Rozumiemy, że każdy biznes jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Kredyt na działalności gospodarczej pomoże Ci w rozwoju biznesu, zapłacie zaległych zobowiązań lub wykonaniu modernizacji. 

Dla przedsiębiorców oferujemy również inne formy finansowania, takie jak pożyczki dla firm oraz pożyczki dla rolników, dedykowane osobom, które prowadzą gospodarstwo rolne. Z kolei dla osób fizycznych, dostępna jest korzystna pożyczka gotówkowa. Bez względu na to, czego potrzebujesz, z Avior Finance znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

Łatwe i bezpieczne rozwiązania finansowe to nasza specjalność. Dzięki naszemu podejściu oraz kompleksowej ofercie jesteśmy w stanie wspierać naszych klientów w każdej sytuacji finansowej. Obiecujemy prostotę, szybkość, pewność oraz wsparcie na każdym etapie. Avior Finance to partner, któremu możesz zaufać.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 25 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 48 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)