Pożyczki długoterminowe

Nie otrzymałeś kredytu z banku i szukasz innego rozwiązania? Wybierz ofertę Avior Finance i skorzystaj z pożyczki długoterminowej. Już teraz wypełnij wniosek i poczekaj na bezpłatną weryfikację. Z Avior Finance otrzymasz jasne i przejrzyste zasady finansowania, bez ukrytych kosztów i długi okres spłaty. Skontaktuj się z naszym doradcą, wypełnij wniosek lub odwiedź nas w stacjonarnym punkcie.

Pożyczki pozabankowe długoterminowe – dla firm i klientów indywidualnych

Udzielamy pożyczek długoterminowych klientom indywidualnym, właścicielom firm, rolnikom, jednoosobowym działalnościom gospodarczym oraz spółkom cywilnym. Jeśli masz problem z uzyskaniem kredytu bankowego, to wypełnij wniosek znajdujący się na naszej stronie i poczekaj na wstępną weryfikację. W ciągu 24 godzin od złożenia wniosku otrzymasz od nas informację zwrotną lub prośbę o dołączenie potrzebnej dokumentacji. Oferujemy dogodny okres spłaty, który może wynosić 25 miesięcy w przypadku klientów indywidualnych i 48 miesięcy w przypadku firm.

pożyczki dla nowych firm budowalnych
pożyczka dla firm online

Pożyczki długoterminowe online – wygodnie i bezpiecznie

Klientom oferujemy pożyczki długoterminowe online, co oznacza, że cały proces wnioskowania i podpisania umowy może odbyć się online bez wizyty w naszym punkcie. Nie musisz tracić czasu na dojazd i obawiać się o bezpieczeństwo danych. Korzystamy ze sprawdzonych oprogramowań i zabezpieczeń. W razie pytań zawsze możesz skontaktować się z naszymi doradcami lub odwiedzić naszą placówkę.

Pożyczki długoterminowe online – co zrobić, by otrzymać pożyczkę?

Co musisz zrobić, aby otrzymać pożyczkę długoterminową? Po pierwsze wypełnij wniosek znajdujący się na stronie. Na tym etapie nie musisz dołączać dokumentów. Wpisz kwotę pożyczki oraz optymalny dla Ciebie okres spłaty. Następnie poczekaj na wstępną weryfikację wniosku. Pamiętaj, że weryfikator może poprosić Cię o przesłanie dodatkowej dokumentacji. Po pozytywnie zakończonym procesie weryfikacji otrzymasz link do platformy Autenti, która służy do podpisania umowy. Na platformie znajdziesz umowę pożyczki wraz z załącznikami. Po zapoznaniu się z załączoną dokumentacją wystarczy dokończyć proces zatwierdzenia umowy.

pożyczka dla firm online
finansowanie działalności gospodarczej

Dlaczego warto skorzystać z oferty Avior Finance?

Jesteśmy instytucją pozabankową, która określa jasne i przejrzyste zasady otrzymania i spłaty pożyczki długoterminowej. Zapewniamy brak ukrytych kosztów i stały kontakt. W trudnych sytuacjach pomogliśmy tysiącom Klientów. Udzielamy pożyczki online, w tym pożyczki dla firm i pożyczki dla rolników. W naszej ofercie znajduje się również pożyczka gotówkowa. Już teraz wypełnij wniosek online i poczekaj na weryfikację.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 25 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 48 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)