Kredyt dla rolnika

Prowadzisz gospodarstwo rolne i szukasz solidnego wsparcia finansowego? Avior Finance ma dla Ciebie idealną ofertę. Proponujemy korzystny kredyt dla rolnika. Jak nikt inny rozumiemy wyzwania, przed którymi stają rolnicy. Dlatego nasza oferta kredytowa została stworzona z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach.

Kredyt dla rolnika – poznaj ofertę Avior Finance

Pożyczki dla rolników są ofertą skierowaną do osób, które:

 • prowadzą gospodarstwo rolne z numerem NIP i REGON,
 • mają stały adres zamieszkania, 
 • nie posiadają wpisów w rejestrze dłużników BIG, BIK, KRD, ERIF oraz nie mają zajęć komorniczych.

Wśród naszych produktów finansowych znajdziesz też pożyczkę dedykowaną młodym rolnikom w wieku 18-40 lat. W tym przypadku możesz zyskać finansowanie na zakup użytków rolnych i wnioskować o częściową spłatę kapitału.

Co nas wyróżnia?

W Avior Finance stawiamy na odpowiedzialne pożyczanie. Kredyty dla rolników są wsparciem podczas inwestycji, zakupu sprzętu, ziemi czy zwierząt. Chcemy pomóc Ci w rozwoju gospodarstwa. Proponujemy jasne warunki, bez ukrytych zapisów umów czy kosztów. Wszystkie nasze pożyczki online to korzystna i bezpieczna opcja finansowania.

Proces wnioskowania o pożyczkę dla rolnika jest prosty i szybki. Całości formalności dopełnisz 100% online lub stacjonarnie, w naszych punktach partnerskich. 

Na co możesz przeznaczyć środki?

Wierzymy, że rolnictwo jest Twoją pasją i najlepiej wiesz, w jaki sposób rozwinąć swój biznes. Środki pozyskane z kredytu dla rolników, możesz wykorzystać między innymi na:

 • zakup ziemi rolniczej – wiele gospodarstw poszukuje dodatkowego finansowania, by powiększyć swoje gospodarstwo i zwiększyć jego wydajność,
 • zakup maszyn i sprzętu – nowoczesne maszyny i sprzęt mogą znacząco zwiększyć efektywność pracy w gospodarstwie,
 • budowa lub modernizacja obiektów – może to dotyczyć budynków gospodarczych, stajni, magazynów czy też innych obiektów niezbędnych w gospodarstwie,
 • zakup zwierząt – do rozszerzenia hodowli lub rozpoczęcia nowego kierunku rozwoju,
 • finansowanie bieżącej działalności – między innymi zakup nasion, nawozów, środków ochrony roślin itp.,
 • inwestycje w odnawialne źródła energii – takie jak instalacja paneli słonecznych czy turbin wiatrowych, co może pomóc w obniżeniu kosztów energii dla gospodarstwa,
 • rozwój działalności agroturystycznej – budowa lub modernizacja obiektów przeznaczonych dla turystów, zakup sprzętu turystycznego itp.,
 • zakładanie lub rozwijanie upraw specjalistycznych – na przykład plantacje truskawek, winnic czy upraw ekologicznych.

W pewnych sytuacjach rolnicy mogą zaciągnąć kredyt w celu spłaty wcześniejszych zobowiązań, dzięki czemu mogą uzyskać korzystniejsze warunki finansowe.

Dołącz do zadowolonych klientów Avior Finance

Decydując się na kredyt dla rolnika w Avior Finance, wybierasz solidne wsparcie finansowe, elastyczne warunki spłaty oraz pomoc doświadczonego doradcy na każdym etapie. Oferujemy konkurencyjne ceny, bez ukrytych kosztów. Mamy prosty i szybki proces pozyskania finansowania. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i zaufanie naszych klientów. Poza kredytem dla rolników w naszej ofercie znajdziesz też pożyczki dla firm. Dla klientów indywidualnych dostępna jest pożyczka gotówkowa

Dołącz do grona zadowolonych osób, które skorzystały z naszych usług. W Avior Finance Twoje potrzeby są naszym priorytetem.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)