Kredyt dla nowych firm

Kredyt dla nowych firm pomoże Ci w rozpoczęciu działalności. Start biznesu to niezwykle ważny etap, od którego może zależeć przyszłość Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli brakuje Ci środków na zakup niezbędnych maszyn czy towarów, dzięki którym rozpoczniesz swój biznes, skontaktuj się ze specjalistami Avior Finance.

Dzięki naszej pożyczce dla nowych firm rozwiniesz skrzydła w swoim biznesie. Brak gotówki nie musi Cię ograniczać!

Kredyt dla nowych firm – daj sobie szansę na rozwój biznesu

Wykorzystaj wygodne i szybkie pożyczki online proponowane przez Avior Finance, by zyskać dodatkowe źródło finansowania Twojej działalności. Już po 24 godzinach od wypełnienia wniosku otrzymasz decyzję kredytową, a jeśli będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na konto firmowe.

W naszej firmie zapewniamy jasne i przejrzyste zasady finansowania. Nie zawsze warto decydować się na kredyt dla nowych firm bez zabezpieczeń od nierzetelnych instytucji finansowych. Postaw na sprawdzone, bezpieczne finansowanie od Avior Finance i zajmij się tym, co naprawdę ważne – rozwojem swojej firmy.

Wykorzystaj dodatkowe środki w swoim biznesie

Środki pozyskane w ramach pożyczki dla firm od Avior Finance warto wykorzystać na zakup materiałów niezbędnych do rozpoczęcia produkcji lub świadczenia usług. Za pozyskaną gotówkę możesz kupić lokal, sprzęt, materiał czy stworzyć nowe miejsce pracy. Wszystko zależy do Twojego biznesplanu i kierunku, w którym chcesz prowadzić swój biznes. Inwestycja w rozwój przedsiębiorstwa już na początku działalności, pozwoli Ci zwiększyć możliwe zyski w przyszłości.

Pożyczamy. Pomagamy.

W Avior Finance znajdziesz nie tylko pożyczki dla firm. Naszą działalnością chcemy wspierać wszystkie osoby, które zmagają się z przejściowymi problemami finansowymi w życiu prywatnym lub biznesowym. Proponujemy również:

 • pożyczki dla rolników,
 • pożyczki dla spółek,
 • pożyczki dla przedstawicieli wolnych zawodów,
 • pożyczki dla jednoosobowych działalności gospodarczych.

Dla osób, które nie prowadzą swojego biznesu, dostępna jest szybka i bezpieczna pożyczka gotówkowa. Dzięki niej opłacisz zaległe zobowiązania lub spełnisz swoje marzenia i plany.

W Avior Finance stawiamy na odpowiedzialne pożyczanie. Każdy złożony wniosek jest przez nas dokładnie weryfikowany. Następnie wykonujemy analizę ryzyka finansowego. Na tej postawie wydajemy decyzję pozytywną lub negatywną.

Wykorzystaj możliwości, jakie daję dodatkowe środki finansowe i już teraz skontaktuj się ze specjalistami Avior Finance lub wypełnij wniosek online.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)