Szybka pożyczka na dowód

Szukasz sposobu na odzyskanie płynności finansowej? Pomoże Ci szybka pożyczka na dowód do ręki od Avior Finance

Jesteśmy rzetelną instytucją finansową, która proponuje pożyczki online. Jasne zasady kredytowania, brak ukrytych kosztów i zapisów oraz profesjonalne wsparcie naszych doradców, pozwala na zawarcie bezpiecznej umowy pożyczkowej, którą przeznaczysz na dowolny cel. Działamy po to, by pomóc Ci w przejściowych problemach finansowych. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Szybka pożyczka na dowód do ręki – zaufaj Avior Finance

Proponowana przez nas pożyczka gotówkowa to szybki i bezpieczny sposób na uzyskanie dodatkowego finansowania. Nieplanowane wydatki, które nadszarpnęły domowy budżet? Skorzystaj z oferty Avior Finance!
Wszelkich formalności dopełnisz:

 • wygodnie online, bez wychodzenia z domu,
 • składając wniosek przez internet, a następnie kontynuując proces w punkcie partnerskim lub siedzibie naszej firmy,
 • stacjonarnie w wybranym punkcie.

Już w 15 minut możesz otrzymać decyzję. Jeśli będzie pozytywna, pieniądze trafią na Twoje konto. 

Podczas weryfikacji wniosku weźmiemy pod uwagę Twoją zdolność kredytową. Między innymi na podstawie Twoich dochodów czy historii bankowej decydujemy o przyznaniu pożyczki. W naszej działalności stawiamy na odpowiedzialne pożyczanie, na postawie jasnych zapisów oraz zasad.

Szybka pożyczka online na dowód to sposób na rozwiązanie problemów finansowych. Nie zastanawiaj się dłużej i już teraz wybierz Avior Finance.

pożyczka dla firm online

Skorzystaj z pożyczki dla przedsiębiorstw i rozwiń swój biznes

Prowadzasz działalność i szukasz źródła finansowania? W naszej ofercie znajdziesz również pożyczki dla firm. Z Avior Finance rozwiniesz swoje przedsiębiorstwo, zyskasz dodatkową gotówkę na inwestycję, spłatę zległych podatków czy należności w Urzędzie Skarbowym lub ZUS. 

Jesteś przedstawicielem wolnego zawodu, przedstawicielem spółki, a może prowadzisz jednoosobową działalność lub przedsiębiorstwo? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Chcemy pomóc Ci rozwijać biznes, by mógł przynosić jak największe zyski. Pożyczka dla firm to szybki sposób na zyskanie dodatkowej gotówki na dowolny cel.

Proponujemy też pożyczki dla rolników, dedykowane osobom, które prowadzą swoje gospodarstwa. Środki możesz przeznaczyć na zakup ziemi, maszyn, nawozów, nasion czy zwierząt. Wspieramy nie tylko rolników z dużym doświadczeniem, ale i początkujące, młode osoby. Z nami Twoje gospodarstwo rolne ma szansę na rozwój.

Avior Finance – odpowiedzialne pożyczanie na dowolny cel

Już teraz wygodnie wypełnij wniosek online na pożyczkę dla osób prywatnych lub firm. Odzyskaj płynność finansową, zyskaj środki na nowe inwestycje lub rozwój swojej działalności. Dzięki naszej działalności nie musisz martwić się o brak środków. Daj sobie szansę na rozwiązanie problemów finansowych.

Szybka pożyczka na dowód do ręki? Tylko w Avior Finance. Zaufaj rzetelnej instytucji finansowej i daj sobie szansę na rozwiązanie problemów pieniężnych. 

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 25 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 48 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)