Kredyt konsumencki

Kredyt konsumencki to produkt finansowy przeznaczony dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z usług banków, sprawdź naszą ofertę pożyczek dla osób indywidualnych. Środki możesz wykorzystać na dowolny cel. Zapoznaj się z ofertą Avior Finance i podaruj sobie szansę na dodatkową gotówkę.

Kredyt konsumencki czy pożyczka?

W mowie potocznej przyjęło się zamienne stosowanie pojęć kredytu i pożyczki. Musisz jednak wiedzieć, że są to dwa różne produkty finansowe. Najważniejsza różnica dotyczy podmiotu, który świadczy usługi. Kredytu udziela bank, a pożyczki może udzielić inna instytucja finansowa. Jedną z nich jest Avior Finance.

Świadczymy rzetelne usługi finansowe dla osób, które zmagają się z przejściowymi problemami finansowymi. Dlaczego watro wybrać właśnie naszą firmę? Wśród zalet należy wymienić:

 • znacznie szybsze procedowanie pożyczki. W przypadku banków procedura może trwać kilka dni. W Avior Finance już po 15 minutach od wypełnienia wniosku otrzymujesz decyzję.
 • proste wypełnienie wniosku online. Nie musisz przychodzić do Punktu Obsługi Klienta. Całość formalność wygodnie wypełnisz przez internet.
 • przejrzyste zapisy umowy. Działamy po to, by Ci pomóc. Gwarantujemy jasną, zrozumiałą umowę, w której nie znajdziesz ukrytych kosztów.
 • korzystne warunki finansowania. Samodzielnie decydujesz, na jaką kwotę oraz na jaki okres chcesz pożyczyć pieniądze.
 • pełną dowolność. W trakcie trwania umowy możesz negocjować kwotę przyznanego kredytu. Jeśli potrzebujesz więcej środków, wystarczy skontaktować się z nami, a Avior Finance przygotuje dla Ciebie nową ofertę.
 • wsparcie doświadczonych specjalistów. Przez cały okres umowy pozostaniesz w kontakcie z zespołem ekspertów. W razie pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się  z nami, by uzyskać pomoc.
 • możliwość wcześniejszej spłaty. Jeśli uznasz, że masz wystarczające środki, by spłacić pożyczkę, w Avior Finance możesz to zrobić.
 • wypełnienie wniosku jest niezobowiązujące. Możesz już teraz wypełnić formalności, by przekonać się, czy otrzymasz pożyczkę. Jeśli jednak nie zaakceptujesz naszej oferty, nie ponosisz z tego tytułu żadnych kosztów. Jest to całkowicie bezpłatne.

Avior Finance działamy dla Ciebie. Zależy nam, by nasza działalność przyczyniła się do rozwiązania Twoich problemów finansowych. Pomogliśmy już wielu zadowolonym klientom – Ty również możesz do nich dołączyć.

Poznaj szczegóły oferty

Proponowane przez Avior Finance pożyczki online dla klientów indywidualnych pozwolą na pozyskanie od 2000 zł do 10 000 zł na okres od 6 do 25 miesięcy. Przed pozytywnym rozpatrzeniem wniosku dokładnie badamy zdolność kredytową i sytuację finansową. 

Aby starać się o pożyczkę, musisz mieć ukończone 21 lat, posiadać numer telefonu i rachunek bankowy założony na Twoje dane oraz mieć stały adres zameldowania na terenie Polski. Dodatkowo nie możesz być w trakcie postępowania komorniczego oraz mieć wpisów w rejestrach dłużników (BIG, BIK, KRD, ERIF). Ważne jest również stałe źródło dochodu, które weryfikujemy dzięki logowaniu do banku poprzez Kontomatik.

Szybka pożyczka dla osób indywidualnych dostępna w ofercie Avior Finance

Dostępna w ofercie Avior Finance pożyczka gotówkowa to szybki i prosty sposób na zyskanie dodatkowych środków. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę, ustawisz interesującą Cię kwotę oraz czas, a następnie wypełnisz wniosek. Zajmie Ci to maksymalnie 5 minut. Następnie przystępujemy do weryfikacji danych i badania zdolności. Już po 15 minutach otrzymasz naszą odpowiedź. Jeśli zaakceptujesz ofertę, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w ciągu jednego dnia roboczego.

Kredyt konsumencki online to rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim finansowaniu na dowolny cel. Już teraz skorzystaj z opcji odpowiedzialnego pożyczania w Avior Finance.

Pomożemy Ci rozwiązać przejściowe problemy finansowe

Odpowiedzialne finansowanie, które proponujemy w Avior Finance pomoże Ci odzyskać płynność w finansach. Niezależnie od celu, na jaki masz zamiar wydać gotówkę, masz szansę otrzymać korzystny kredyt konsumencki. Kalkulator znajdziesz na stronie głównej.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, kredyt konsumencki nie jest produktem dla Ciebie. Jednak w naszej ofercie dostępne są także pożyczki dla firm. Dzięki nim pozyskasz dodatkowe środki dla swojej działalności. 

Proponujemy zarówno kredyty dla firm, które działają już na rynku, jak i kredyt dla nowych firm, przeznaczone dla biznesów, które dopiero rozpoczynają działalność. Szczególnym produktem finansowym są pożyczki dla rolników dedykowane osobom, które prowadzą gospodarstwa rolne. 

Wykorzystaj ofertę Avior Finance, by zapewnić sobie dodatkowe środki w życiu prywatnym lub biznesowym. Jeśli masz pytania dotyczące naszej działalności lub chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej – zachęcamy do kontaktu. Zespół specjalistów i doradców pozostaje do Twojej dyspozycji. Jeśli nie masz wątpliwości, już teraz przejdź do wypełniania wniosku.
 

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)