Pożyczki dla firm

Finansowanie dla nowych firm

Pożyczka dla firm proponowana przez Avior Finance to szybki sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki na rozwój działalności, uregulowanie zaległych należności czy opłacenie potrzebnych w firmie materiałów.

Pożyczki pozabankowe dla firm oferowane przez rzetelne instytucje finansowe, takie jak Avior Finance, możesz wykorzystać do zwiększenia zysków z prowadzonej przez Ciebie działalności. Wykorzystaj w swoim biznesie dostępny potencjał finansowy.

Wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Potrzebujesz wsparcia pieniężnego, które wykorzystasz na rozpoczęcie działalności? Avior Finance oferuje pożyczki dla nowych firm! Zapewniamy możliwość składania wniosków w naszych placówkach, ale gdy pomoc pieniężna musi zostać udzielona szybko, łatwiej jest wypełnić wniosek o finansowanie dla nowych firm online. Pożyczki dla nowych firm  udzielane są spółkom cywilnym oraz jednoosobowym działalnościom gospodarczym. W zależności od zdolności kredytowej pożyczka może wynosić od 4000 zł do 100000 zł.

pożyczki dla nowych firm budowalnych
pożyczka dla firm online

Pożyczka dla firm to Twoja szansa na rozwój biznesu

Pożyczka dla nowej firmy to Twoja szansa na dobre rozpoczęcie działalności. Za pozyskane środki kupisz potrzebny sprzęt, wyremontujesz lokal czy zaopatrzysz się w potrzebne materiały. Pożyczka dla nowych firm daje Ci nowe możliwości rozwoju i inwestycji już na początku Twojej biznesowej drogi.

W wielu przypadkach pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej może pomóc. Do takich sytuacji zalicza się m.in. chęć inwestycji w biznes czy konieczność spłaty bieżących opłat. Pożyczki dla nowych firm są niezwykle pomocne dla rozpoczęcia właściwej działalności. 

Nie bój się skorzystać z tego źródła finansowania działalności. Dobrze zainwestowane pieniądze umożliwią zwiększenie zysków. Jeśli zależy Ci na szybszym rozwoju biznesu, zaufaj Avior Finance.

Proces ubiegania się o finansowanie nowych firm w Avior Finance

Procedura wzięcia pożyczki dla firm online jest bardzo prosta, wystarczy tylko wypełnić wniosek dostępny na naszej stronie. Formularz jest czytelny, więc nie powinno być problemów z jego wypełnieniem. Na końcu konieczne jest potwierdzenie swojej tożsamości i czekanie na odpowiedź z decyzją.

pożyczka dla firm online
finansowanie działalności gospodarczej

Wniosek o finansowanie nowych firm

Pożyczka gotówkowa dla firm to szansa dla Twojego przedsiębiorstwa na rozwój lub uregulowanie zaległych należności. Jednak warunki, które trzeba spełnić, aby móc złożyć wniosek, to m.in.: 

 • dochód osiągany z prowadzenia firmy,
 • działalność gospodarcza zarejestrowana w CEiDG,
 • brak negatywnych wpisów  w rejestrze dłużników BIG, BIK, KRD, ERIF,
 • stały adres zamieszkania, 
 • ukończone 20 lat

 oraz inne warunki, które razem z listą wszystkich niezbędnych dokumentów znajdują się wśród odpowiedzi na najczęściej zadawane pytań

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy finansowania działalności gospodarczej?

W Avior Finance możesz liczyć na wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej i bezproblemowy kontakt. Zawsze jesteśmy chętni do wyjaśniania niezrozumiałych kwestii. Nasze pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej udzielane są na okres od 12 do 60 miesięcy. Zapewniamy brak ukrytych kosztów i konkurencyjne ceny na rynku. Dodatkowo, dzięki możliwości wypełnienia wniosku online, cały proces jest szybki i klarowny. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Pożyczki dla firm udzielane online to sprawdzony i bezpieczny sposób na pozyskanie dodatkowych środków na rozwój działalności.

Wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej w Avior Finance

W Avior Finance pożyczka dla firm dostępna jest online. To wygodne rozwiązanie, które pozwoli rozwinąć skrzydła w biznesie. Dodatkowo finansowanie nowych firm jest u nas możliwe już od pierwszego dnia rozpoczęcia działalności. Niezależnie, czy interesuje Cię pożyczka dla firmy jednoosobowej, spółki czy przedstawiciela wolnego zawodu, zaproponujemy produkt finansowy dopasowany do Twojego biznesu. Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji, jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej.

Oferowane przez rzetelne instytucje finansowe pożyczki dla firm pozabankowe, to bezpieczne źródło finansowania Twojej działalności. Wykorzystaj je do rozwoju i zwiększenia zysków w prowadzonym przez Ciebie biznesie. Korzystając z pomocy sprawdzonych firm sektora finansowego, możesz jeszcze bardziej rozwinąć swoją działalność, inwestując w sprzęt, materiały, lokum czy nowoczesne technologie. Wykorzystaj w pełni potencjał proponowanego wsparcia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje nie tylko pożyczki dla firm, ale również pożyczki dla rolników oraz pożyczka gotówkowa dla osób fizycznych! Jednocześnie informujemy, że przedsiębiorcy rozliczający się na zasadach ryczałtu traktowani są jako pożyczkobiorcy kredytu konsumenckiego. Szybkie pożyczki online pomogą Ci podczas przejściowych problemów finansowych. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)