Pożyczki dla firm

Finansowanie dla nowych firm

Potrzebujesz wsparcia pieniężnego? Avior Finance oferuje pożyczki dla nowych firm! Zapewniamy możliwość składania wniosków w naszych placówkach, ale gdy pomoc pieniężna musi zostać udzielona szybko, łatwiej jest wypełnić wniosek o finansowanie dla nowych firm online.Pożyczki dla nowych firm (ale nie tylko) udzielane są spółkom cywilnym oraz jednoosobowym działalnościom gospodarczym. W zależności od zdolności kredytowej pożyczka może wynosić od 4000 zł do 30 000 zł.

Wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej

W wielu przypadkach pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej może pomóc. Do takich sytuacji zalicza się m.in. chęć inwestycji w biznes czy konieczność spłaty bieżących opłat. Pożyczki dla nowych firm są niezwykle pomocne dla rozpoczęcia właściwej działalności.

pożyczki dla nowych firm budowalnych
pożyczka dla firm online

Proces ubiegania się o finansowanie nowych firm w Avior Finance

Procedura wzięcia pożyczki dla firm online jest bardzo prosta, wystarczy tylko wypełnić wniosek dostępny na naszej stronie. Formularz jest czytelny, więc nie powinno być problemów z jego wypełnieniem. Na końcu konieczne jest potwierdzenie swojej tożsamości i czekanie na odpowiedź z decyzją.

Wniosek o finansowanie nowych firm

Warunki, które trzeba spełnić, aby móc złożyć wniosek, to m.in.: dochód osiągany z prowadzenia firmy, działalność gospodarcza zarejestrowana w CEiDG, brak negatywnych wpisów  w rejestrze dłużników BIG, BIK, KRD, ERIF, stały adres zamieszkania, ukończone 21 lat oraz inne warunki, które razem z listą wszystkich niezbędnych dokumentów znajdują się wśród odpowiedzi na najczęściej zadawane pytań.

finansowanie działalności gospodarczej

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy finansowania działalności gospodarczej?

W Avior Finance mogą Państwo liczyć na wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej i bezproblemowy kontakt. Zawsze jesteśmy chętni do wyjaśniania niezrozumiałych kwestii. Nasze pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej udzielane są na okres od 12 do 48 miesięcy. Zapewniamy brak ukrytych kosztów i konkurencyjne ceny na rynku. Dodatkowo, dzięki możliwości wypełnienia wniosku online, cały proces jest szybki i klarowny. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej w Avior Finance

U nas możliwe jest wzięcie pożyczki na nową firmę online! To wygodne rozwiązanie, a dodatkowo finansowanie nowych firm jest u nas możliwe już od pierwszego dnia rozpoczęcia Państwa działalności. Zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty, która obejmuje również pożyczki dla rolników oraz pożyczki gotówkowe dla osób fizycznych!

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczkijest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest poprzez zasilenie karty Visa Prepaid, z której można zlecić przelew na konto.

  Przykładowa kalkulacja dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 31 160,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 42 213,82 zł, oprocentowanie zmienne 20,5%, całkowity koszt kredytu 22 213,82 zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 9 360,00 odsetki 11 053,82 zł), 36 miesięcznych równych rat po 1 165,97 zł, ostatnia rata wyrównująca 1 404,87 zł. Kalkulacja na dzień 13.10.2022 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 59,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4320,71 zł, oprocentowanie zmienne 20,5%, całkowity koszt kredytu 1320,71 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10 zł, odsetki 547,61 zł), 19 miesięcznych równych rat po 226,93 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 235,97 zł. Kalkulacja na dzień 16.12.2022 r.
  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)