Kredyt na firmę

Interesuje Cię kredyt na firmę jednoosobową, spółkę lub przedsiębiorstwo? Znajdziesz go w ofercie Avior Finance. Proponujemy odpowiedzialne pożyczanie, które umożliwi Ci rozwój firmy i zwiększenie zysków z prowadzonej działalności. Środki pozyskane z kredytu wykorzystasz na dowolny cel związany z Twoim zatrudnieniem. Zapoznaj się z proponowanymi przez nas sposobami finansowania i pożyczkę dopasowaną do Twojej branży.

Kredyt na firmę jednoosobową, spółkę lub przedsiębiorstwo znajdziesz w Avior Finance

Pożyczki dla firm to niezwykle popularny sposób na pozyskanie dodatkowych środków na rozpoczęcie działalności Twojej firmy, jej rozbudowę lub modernizację. Jeśli masz przejściowe problemy finansowe, gotówkę wykorzystasz również na spłatę zaległych należności w Urzędzie Skarbowym czy ZUS, wypłaty dla pracowników czy opłacenie faktur. 

Wniosek o proponowany przez nas kredyt gotówkowy na firmę wygodnie złożysz przez internet lub w siedzibie naszego partnera biznesowego. Pamiętaj, że wymagane są również dodatkowe dokumenty, między innymi potwierdzające fakt prowadzenia działalności czy wyciąg bankowy. Poszczególne wymogi różnią się w zależności od przyjętej formy rozliczenia.

Kiedy złożysz wniosek i dopełnisz wszystkich formalności, przystępujemy do oceny zdolności kredytowej. Staramy się jak najszybciej podejmować decyzję. Maksymalnie po 24 godzinach uzyskasz informację o przebiegu weryfikacji. 

Jeśli decyzja jest pozytywna, otrzymasz umowę. Po jej podpisaniu środki zostaną przelane na Twoje konto firmowe. 

W Avior Finance stawiamy na przejrzystą komunikację. Gwarantujemy jasne zapisy umowy oraz brak ukrytych kosztów. W przypadku pytań lub wątpliwości zespół  doradców i specjalistów pozostaje do Twojej dyspozycji. Zależy nam, byś z naszą pomocą rozwiązał przejściowe problemy finansowe lub miał szansę na rozwój swojej firmy.

Proponujemy również kredyt na nową firmę, który ułatwi rozpoczęcie biznesu, pozwoli pokryć pierwsze koszty czy zakup materiałów niezbędnych do pracy. Dzięki takiej formie finansowania Twoja działalność może szybko zacząć przynosić zyski.

Wśród naszych usług znajdziesz też kredyty dedykowane konkretnym branżom. Przykładem są pożyczki dla rolników. Osoby, które mają gospodarstwo rolne, zyskują szansę na zakup dodatkowych maszyn, ziemi czy innych niezbędnych przedmiotów do prowadzenia działalności. W naszej ofercie znajdziesz też korzystne pożyczki dla młodych rolników. 

Pomagamy przez pożyczanie –  zaufaj rzetelnej instytucji finansowej

Kredyt na firmę wykorzystasz na dowolny wybrany przez siebie cel. To szansa dla Twojej działalności na zwiększenie zysków lub odzyskanie płynności finansowej. 

W ofercie Avior Finance znajduje się również pożyczka gotówkowa. Jeśli mierzysz się z problemami finansowymi w prywatnym życiu, sprawdź jej warunki. 

Proponowane przez nas pożyczki online dla firm lub klientów indywidualnych oparte są na jasnych zapisach umowy. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.
 

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)