Kredyt na raty

Interesuje Cię kredyt na raty? Bez względu na to, czy potrzebujesz środków na sfinansowanie niespodziewanych wydatków, realizację marzeń czy inny cel, w Avior Finance mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę. Stworzyliśmy szybki, prosty i bezpieczny proces pozyskiwania finansowania online lub stacjonarnie. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Kredyt na raty – prosta i szybka procedura

Kredyt na raty online od Avior Finance otrzymasz bez wychodzenia z domu. Proces uzyskania finansowania jest prosty i wygodny. Całość formalności dopełnisz w kilku prostych krokach:

 • wypełnij formularz online,
 • prześlij dokumenty wymagane do zatwierdzenia kredytu online,
 • oczekuj na decyzję, weryfikacja trwa około 15 minut,
 • w przypadku pozytywnej decyzji pieniądze trafią na Twoje konto bankowe.

Dokładamy wszelkich starań, abyśmy mogli zapewnić naszym klientom jak najwyższy poziom obsługi. O pożyczkę możesz wnioskować również hybrydowo, wypełniając dokumenty przez internet, a umowę podpisując stacjonarnie, lub dopełniając całości formalności w jednym z naszych punktów partnerskich.

Jakie warunki musisz spełnić?

Aby starać się o uzyskanie kredytu na raty od Avior Finance, musisz spełnić kilka warunków. Należy między innymi:

 • wykazać stałe źródło dochodu,
 • nie mieć zajęć komorniczych oraz negatywnych wpisów w rejestrze dłużników BIG, BIK, KRD, ERIF,
 • posiadać rachunek bankowy, na który zostaną przelane pieniądze,
 • podać numer telefonu oraz (opcjonalnie) adres e-mail,
 • mieć stały adres zamieszkania w Polsce,
 • ukończyć 21 lat.

W Avior Finance zawsze dostarczamy konkurencyjne, klarowne i uczciwe pożyczki online. Mamy na uwadze bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego wszystko robimy przejrzyście, bez niespodziewanych opłat czy ukrytych kosztów

Poznaj naszą działalność

W Avior Finance wspieramy naszych Klientów w przypadku przejściowych trudności finansowych. Proponujemy odpowiedzialne pożyczanie, które pomoże Ci wyjść na prostą. Pożyczka gotówkowa dla klientów indywidualnych to Twoja szansa na lepsze życie. Jeśli Twoje problemy dotyczą prowadzonej działalności, koniecznie sprawdź pożyczki dla firm. Z kolei dla osób zajmujących się prowadzeniem gospodarstwa rolnego, przygotowaliśmy korzystne pożyczki dla rolników. Nasza oferta dopasowana jest do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na najlepszych ofertach finansowania.

Avior Finance –  Twój zaufany partner

Współpraca z Avior Finance, to gwarancja najwyższych standardów i komfortu. Stawiamy na otwartość, uczciwość i zrozumienie potrzeb Klienta. Wszystko wykonujemy z naciskiem na wygodę i bezpieczeństwo. Nasza oferta to doskonałe rozwiązania kredytowe bez ukrytych opłat i bez zbędnych formalności. Avior Finance, to przede wszystkim jasne i korzystne warunki kredytowania, szybka decyzja kredytowa i możliwość finansowania w 100% online. Staramy się być wsparciem, pomagając w zrealizowaniu finansowych celów, zarówno osobistych, jak i biznesowych.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)