Pożyczki gotówkowe

Czujesz, że tracisz kontrolę nad swoimi funduszami? Pożyczka gotówkowa od Avior Finance może pomóc w rozwiązaniu przejściowych problemów finansowych. Proponujemy odpowiedzialne pożyczanie. Środki pozyskane w ramach finansowania przeznaczysz na dowolny cel. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz pożyczki gotówkowe i wiele innych produktów finansowych.

Długoterminowa pożyczka gotówkowa w Avior Finance

W Avior Finance udzielamy różnych wsparć finansowych, dopasowanych do potrzeb klientów. Wśród nich znajdziesz między innymi:

Nasze usługi skierowane są do klientów indywidualnych oraz do właścicieli firm, rolników, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych. Jeśli chodzi o pożyczki długoterminowe online, to nasi klienci mogą spłacać pożyczoną kwotę nawet przez 42 miesięcy w przypadku klientów indywidualnych i  60 miesięcy w przypadku firm.

Proponowane przez nas pożyczki online pomogą w rozwiązaniu przejściowych problemów finansowych w życiu prywatnym lub biznesowym. Skorzystaj już teraz z oferty Avior Finance i daj sobie szansę na lepsze życie.

Pożyczki długoterminowe dostępne online

Pożyczka długoterminowa jest popularnym sposobem finansowania. Zaletą skorzystania z tej formy finansowania jest możliwość skorzystania z pożyczki długoterminowej online, bez wychodzenia z domu. Taka forma udzielenia pożyczki umożliwia swobodny dostęp osobom z niepełnosprawnościami. 

pożyczki długoterminowe
pożyczki gotówkowe od ręki

Szybkie pożyczki online na niespodziewane wydatki

Dzięki naszemu systemowi istnieje możliwość uzyskania szybkiej pożyczki online. Jest to niewątpliwe udogodnienie dla klientów, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy do placówek stacjonarnych. Wypełnienie wniosku online trwa około 5 minut. Weryfikacja wniosku zajmuje maksymalnie dobę – dla firm, a dla klientów indywidualnych – jedynie 15 minut. Cały proces jest w 100% bezpieczny, a w razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą.

Szybkie pożyczki gotówkowe pomogą w rozwiązaniu przejściowych problemów finansowych

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, oferujemy bezpieczną pomoc. Decyzja o rozpatrzeniu wniosku przyznawana jest zawsze po sprawdzeniu zdolności kredytowej naszego klienta. Już po 15 minutach od wypełnienia wniosku możesz otrzymać decyzję kredytową. Nie musisz się martwić ukrytymi kosztami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

szybkie pożyczki online

Jak skorzystać z naszej oferty pożyczek gotówkowych?

Dla naszych klientów przygotowaliśmy prosty w obsłudze system umożliwiający składanie wniosków o pożyczki gotówkowe online. Wystarczy tylko zaznaczyć interesującą Cię kwotę, wskazać czas kredytowania i działać z jasno sformułowanymi poleceniami. Umowę można podpisać elektronicznie lub, jeśli nie masz takiej możliwości, w wybranym punkcie POK. Pieniądze zostają przelane na Twoje konto bankowe . Wyjątkiem jest pożyczka konsolidacyjna, ponieważ przy niej pieniądze zostają przelane na konto banku lub instytucji, w której masz do uregulowania spłatę. 

Avior Finance – pomagamy przez pożyczanie

Pożyczka gotówkowa online od Avior Finance to sposób na rozwiązanie przejściowych problemów finansowych. Jako rzetelna instytucja finansowa jesteśmy tu po to, by Ci pomóc. Z naszym wsparciem zapewnisz sobie lepsze życie.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy możliwe wątpliwości!
 

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)