Pożyczki gotówkowe

Długoterminowa pożyczka gotówkowa w Avior Finance

W Avior Finance udzielamy różnych wsparć finansowych, dopasowanych do potrzeb klientów: 

Nasze usługi skierowane są do klientów indywidualnych oraz do właścicieli firm, rolników, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych. Jeśli chodzi o pożyczki długoterminowe online, to nasi klienci mogą spłacać pożyczoną kwotę nawet przez 36 miesięcy w przypadku klientów indywidualnych i  48 miesięcy w przypadku firm.

Pożyczki długoterminowe online

Pożyczka długoterminowa jest popularnym sposobem finansowania. Zaletą skorzystania z tej formy finansowania jest możliwość skorzystania z pożyczki długoterminowej online, bez wychodzenia z domu. Taka forma udzielenia pożyczki umożliwia swobodny dostęp osobom z niepełnosprawnościami. 

pożyczki długoterminowe
pożyczki gotówkowe od ręki

Szybkie pożyczki online

Dzięki naszemu systemowi istnieje możliwość uzyskania szybkiej pożyczki online. Jest to niewątpliwe udogodnienie dla klientów, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy do placówek stacjonarnych. Wypełnienie wniosku online trwa około 5 minut. Weryfikacja wniosku zajmuje maksymalnie dobę – dla firm, a dla klientów indywidualnych – jedynie 15 minut. Cały proces jest w 100% bezpieczny, a w razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą.

Szybkie pożyczki gotówkowe

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, oferujemy bezpieczną pomoc. Decyzja o rozpatrzeniu wniosku przyznawana jest zawsze po sprawdzeniu zdolności kredytowej naszego klienta. Nie muszą się Państwo martwić ukrytymi kosztami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

szybkie pożyczki online

Jak skorzystać z naszej oferty pożyczek gotówkowych?

Dla naszych klientów przygotowaliśmy prosty w obsłudze system umożliwiający składanie wniosków o pożyczki gotówkowe online. Wystarczy tylko zaznaczyć interesującą Państwa kwotę, wskazać czas kredytowania i działać z jasno sformułowanymi poleceniami. Umowę można podpisać elektronicznie lub, jeśli nie mają Państwo takiej możliwości, w wybranym punkcie POK. Pieniądze zostają przelane na Państwa konto bankowe lub na dostarczoną wcześniej kartę Prepaid mbank. Wyjątkiem jest pożyczka konsolidacyjna, ponieważ przy niej pieniądze zostają przelane na konto banku lub instytucji, w której mają Państwo do uregulowania spłatę. Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy możliwe wątpliwości!

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczkijest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest poprzez zasilenie karty Visa Prepaid, z której można zlecić przelew na konto.

  Przykładowa kalkulacja dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 31 160,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 42 213,82 zł, oprocentowanie zmienne 20,5%, całkowity koszt kredytu 22 213,82 zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 9 360,00 odsetki 11 053,82 zł), 36 miesięcznych równych rat po 1 165,97 zł, ostatnia rata wyrównująca 1 404,87 zł. Kalkulacja na dzień 13.10.2022 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 59,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4320,71 zł, oprocentowanie zmienne 20,5%, całkowity koszt kredytu 1320,71 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10 zł, odsetki 547,61 zł), 19 miesięcznych równych rat po 226,93 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 235,97 zł. Kalkulacja na dzień 16.12.2022 r.
  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)