Kredyt konsolidacyjny

Masz do spłacenia pożyczki lub inne zobowiązania, ale nie radzisz sobie z bieżącym regulowaniem należności? Pomoże Ci w tym kredyt konsolidacyjny od Avior Finance. Wspieramy wszystkich tych, którzy mierzą się z przejściowymi problemami finansowymi. Jeśli i Ty należysz do tego grona, skorzystaj z naszej oferty.

Na czym polega kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny polega na połączeniu kilku zobowiązań w jedno. Dzięki temu wydłuża się okres spłaty, a raty są możliwe do uregulowania. Pomaga to w bieżącym i regularnym zmniejszaniu długu. Co ważne, decydując się na konsolidację, zwiększasz swoją zdolność kredytową oraz masz szansę na usunięcie z rejestru dłużników.

Co można skonsolidować?

Konsolidacji można dokonać na zobowiązaniach, które widnieją w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jakie produkty finansowe można skonsolidować? Są to między innymi:

 • pożyczki gotówkowe,
 • popularne „chwilówki”,
 • kredyty na dowolny cel np. zakup samochodu,
 • kredyty hipoteczne,
 • zadłużenia karty kredytowej,
 • zobowiązania zaciągnięte na sprzęt elektroniczny.

Aby jednak skorzystać z takiego rozwiązania, należy wykazać się zdolnością kredytową oraz posiadać stałe źródło dochodu.

Kredyt konsolidacyjny online – dostępny w Avior Finance

Kredyt konsolidacyjny online znajdziesz w ofercie Avior Finance. Jako rzetelna instytucja finansowa chcemy wspierać Cię w przejściowych problemach związanych ze spłatą zadłużenia. 

Aby dać Ci pewność, że pieniądze uzyskane w ramach pożyczki konsolidacyjnej na pewno zostaną przeznaczone na spłatę zadłużenia, nie przelejemy ich na Twoje konto. W ramach konsolidacji środki trafią na konta Twoich wierzycieli. Dzięki temu pozbędziesz się wielu zadłużeń w różnych instytucjach lub bankach, a zyskasz jedną, korzystną ratę w Avior Finance.   

Jak wziąć kredyt konsolidacyjny w Avior Finance?

Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych jest produktem finansowym dopasowanym do sytuacji osoby, która zmaga się z problemami. Nie ma jednej, uniwersalnej oferty na konsolidację. Różne bywają kwoty, okresy i oprocentowanie zaciągniętych zobowiązań. Jeśli interesuje Cię pożyczka konsolidacyjna od Avior Finance, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami i doradcami naszej firmy. Dokładnie przeanalizujemy sytuację finansową i zaproponujemy możliwe rozwiązania. To Twoja szansa na wyjście ze spirali zadłużenia i nowe, lepsze życie bez długów.

Aby skorzystać z naszej pomocy, należy przedstawić dokumenty takie jak:

 • odpowiednio wypełniony wniosek,
 • potwierdzenie osiąganych dochodów np. wyciąg z konta bankowego z udokumentowanymi wpływami od pracodawcy,
 • wykaz kredytów do spłaty.

Te informacje pomogą nam ocenić ryzyko oraz przygotować dedykowaną ofertę dopasowaną do Twojej sytuacji.

Dlaczego warto zdecydować się na pożyczkę konsolidacyjną od Avior Finance?

Pożyczka czy kredyt konsolidacyjny, umożliwia płacenie jednej raty. Decydując się na to rozwiązanie, masz pewność, że jeśli konsolidacja wykonana była na wszystkich zobowiązaniach, nie zapomnisz o spłacie. To z kolei daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że pokonasz swoje problemy finansowe. 

Rata, którą zaproponujemy w ramach pożyczki konsolidacyjnej, będzie niższa niż suma spłat z różnych zobowiązań. Dzieje się tak, ponieważ wydłuża się okres kredytowania. Dodatkowo, po konsolidacji, zyskujesz jedno oprocentowanie i całkowicie nowy harmonogram spłaty zobowiązania.

Konsolidacja to jedna z szans na wyjście z problemów finansowych. Pamiętaj, że niezależnie czy to pożyczka gotówkowa, czy kredyt konsolidacyjny, każdy produkt finansowy trzeba spłacić, by nie trafić do rejestrów dłużników. 

Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaproponować

W Avior Finance świadczymy rzetelne usługi finansowe dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

 • W naszej ofercie znajdziesz korzystne pożyczki online. Środki pozyskane w ramach tego produktu przeznaczysz na dowolny cel. Remont mieszkania, domu, czy bieżące wydatki to tylko niektóre przykłady.
 • Z kolei kredyty dla firm dopasowane są do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców, którzy w najbliższym czasie planują inwestycję lub skalowanie biznesu. Jeśli prowadzisz działalność i zmagasz się z problemami finansowymi, być może nasze pożyczki dla firm pomogą Ci je rozwiązać. 
 • W naszej ofercie dostępny jest również kredyt dla nowych firm, przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z biznesem. Zainwestowanie środków na początku działalności, zwiększy szansę na osiągnięcie zysków.
 • Polecamy także pożyczki dla rolników, z których skorzystać mogą zarówno doświadczeni, jak i początkujący gospodarze. Dodatkową gotówkę pozyskaną z tego rodzaju finansowania przeznaczysz na zakup nasion, nawozów, sprzętów czy zwierząt. Możliwe jest także nabycie gruntów rolnych.

W Avior Finance proponujemy odpowiedzialne pożyczanie. Jeśli odpowiednio je wykorzystasz, masz szansę na rozwiązanie problemów finansowych w życiu prywatnym lub biznesowym. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty!
 

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 25 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 48 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)