Pożyczka na wesele

Planujesz ślub, ale wciąż brakuje Ci funduszy na organizację przyjęcia? Pożyczka na wesele rozwiąże Twój problem. W Avior Finance proponujemy finansowanie na dowolny cel. Ślub zawsze wiąże się ze zmianą dotychczasowego życia. Jest jednym z najważniejszych momentów. Warto, by każdy, nawet najmniejszy element był zaplanowany, a wszystkie wymarzone atrakcje czy plany mogły zostać zrealizowane.

Skorzystaj z oferty Avior Finance i spraw, by Twój niezwykły dzień przebiegał w pięknej, bogatej oprawie.

Pożyczka na wesele – zorganizuj przyjęcie swoich marzeń

Pożyczka na ślub to często jedyna możliwość, by pokryć koszty wesela. Wśród wydatków znajdują się te oczywiste, jak chociażby suknia dla Pani Młodej, garnitur dla Pana Młodego czy opłacenie sali, cateringu i innych niezbędnych usług. Coraz częściej Młoda Para decyduje się na różnorodne atrakcje, by jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość tego dnia. Pokaz sztucznych ogni, fotobudka czy automatyczny barman to tylko niektóre z przykładów. Wszystko to wymaga jednak ogromnego budżetu. Pożyczka gotówkowa umożliwia sfinansowanie nie tylko samego wesela, ale i dodatkowych atrakcji.

W jaki sposób wziąć pożyczkę na wesele?

Uzyskanie pożyczki online w Avior Finance jest niezwykle proste. Bez wychodzenia z domu, przez internet, możesz starać się o przyznanie środków finansowych w wysokości od 2000 zł, a do maksymalnie 10 000 zł na okres od 6 do 25 miesięcy. Weryfikacja wniosku trwa około 15 minut. Jeszcze tego samego dnia możesz zacząć planować, na co wydasz przyznane środki.

Warto również wiedzieć, że pożyczkę gotówkową można spłacić w dowolnym momencie. Jeśli po weselu otrzymasz dodatkowe środki, od razu masz możliwość przekazania ich na spłatę.

Zaufaj Avior Finance i zyskaj rzetelne wsparcie finansowe

W Avior Finance proponujemy odpowiedzialne pożyczanie, które pomoże Ci rozwiązać przejściowe problemy finansowe lub sfinansować marzenia i plany. Przed przyznaniem pożyczki dokładnie badamy zdolność kredytową. Rzetelnie podchodzimy do informowania naszych klientów o kosztach. Stawiamy na jasną komunikację, a wszystkie zapisy umowy są przejrzyste. W razie pytań lub wątpliwości zespół specjalistów Avior Finance pozostaje do Twojej dyspozycji.

Proponujemy nie tylko pożyczkę gotówkową na wesele lub inny wskazany przez Ciebie cel. W naszej ofercie znajdziesz również pożyczki dla firm, przedstawicieli wolnych zawodów czy przedsiębiorstw. Chcemy wspierać też rozwój gospodarstw rolnych. Przygotowaliśmy korzystne pożyczki dla rolników, z których skorzystają także młodzi pasjonaci upraw i hodowli.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)