Pożyczka na spłatę podatku

Posiadasz zaległości wobec Urzędu Skarbowego? Oferowana przez Avior Finance pożyczka na spłatę podatku pozwoli Ci uregulować zadłużenie. Z Avior Finance możesz poprawić sytuację finansową swojej firmy i uwolnić się od długu w US. Już teraz wypełnij wniosek online i poczekaj na darmową weryfikację, która trwa do 24 godzin.

Pożyczka na spłatę podatku – spłać zaległości i przywróć stabilność firmie

Każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą zobowiązany jest do płacenia podatków do Urzędu Skarbowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czasami jest to niemożliwe. Powodów takiej sytuacji może być wiele, jak chociażby brak płynności finansowej powstałej w wyniku opóźnień płatności ze strony kontrahenta.

Na całe szczęście z Avior Finance możesz przerwać ten łańcuch zaległości. Skorzystaj z pożyczki online dla przedsiębiorców zadłużonych w US i ZUS i popraw sytuację swojej firmy. Pamiętaj, że zaległości wobec ZUS i US niosą ze sobą poważne konsekwencje w postaci odsetek karnych, kosztów upomnień, braku możliwości uzyskania finansowania bankowego i unijnego, aż po wpisanie do rejestru dłużników. Nie czekaj dłużej i spłać dług.

pożyczki dla nowych firm budowalnych
pożyczka dla firm online

Jak otrzymać pożyczkę na spłatę US?

W Avior Finance proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty i intuicyjny. Wystarczy wypełnić wniosek, który znajduje się na stronie internetowej i poczekać 24 godziny na wstępną weryfikację. Na kolejnym etapie weryfikator może poprosić Cię o przesłanie potrzebnych dokumentów. Umowę z Avior Finance możesz podpisać online lub stacjonarnie w punkcie. Cały proces elektronicznej weryfikacji i zatwierdzania umowy jest bezpieczny, więc nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo danych. Już teraz wyślij wniosek wypełnienie zajmie Ci 5 minut

Pożyczka na spłatę podatku – sprawdź, jakie warunki musisz spełnić

Ubiegając się o pożyczkę na spłatę US, musisz spełniać określone warunki. Warunkiem koniecznym jest prowadzenie działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEiDG lub KRS. Ponadto musisz osiągać dochód z prowadzenia działalności, nie posiadać zajęć komorniczych, mieć ukończone 20 lat oraz posiadać stały adres zamieszkania, rachunek bankowy, adres e-mail i aktualny numer telefonu. Jeśli spełniasz te warunki, możesz wnioskować o udzielenie pożyczki dla firm. Decyzja o rozpatrzeniu wniosku przyznawana jest po sprawdzeniu zdolności kredytowej.

pożyczka dla firm online
finansowanie działalności gospodarczej

Pożyczka na spłatę US – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wybierając naszą ofertę, otrzymasz jasne i przejrzyste zasady przyznania i spłaty pożyczki. Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Nasze pożyczki są udzielane na optymalny okres spłaty, który wynosi nawet 60 miesięcy. Cała procedura wnioskowania jest prosta, a umowę możesz podpisać elektronicznie lub w siedzibie firmy. Jeśli masz pytania, to skontaktuj się z nami. Udzielimy niezbędnych odpowiedzi. W ofercie Avior Finanse znajduje się również pożyczka gotówkowa i pożyczki dla rolników.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)