Pożyczka dla spółki zoo

Pożyczka dla spółki z o.o. to produkt finansowy przeznaczony wyłącznie dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Sposób finansowania przedsiębiorstw w takiej formie prawnej, rządzi się zupełnie innymi przepisami niż kredyt dla firmy czy osób prywatnych.

Spółka z o.o., której jesteś wspólnikiem, zmaga się z przejściowymi problemami finansowymi? Skontaktuj się z Avior Finance i popraw sytuację w swojej firmie.

Pożyczka dla spółki z o.o. – wykorzystaj dostępne możliwości

W spółce z o.o. istnieje kilka opcji finansowania firmy. Wśród nich znajduje się między innymi zwiększenie kapitału zakładowego, dokonanie dopłat przez wspólników czy pożyczka od wspólnika spółki z o.o. Jednak nie zawsze te opcje są dostępne i możliwe do realizacji. Przeszkód może być wiele, jak na przykład nieodpowiednie zapisy w umowach złożonych do KRS, czy niechęć wspólników do dodatkowego inwestowania pieniędzy. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi pożyczka dla spółki z o.o. od Avior Finance.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawią warunki i wymagania, jakie trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomożemy Ci w złożeniu niezbędnych dokumentów oraz uzyskaniu finansowania.

Pamiętaj jednak, że aby skorzystać z pożyczki dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, należy spełnić szereg warunków i dostarczyć odpowiednią dokumentację. Jeśli kwota pożyczki przekracza połowę kapitału zakładowego, wymagana jest zgoda Rady Nadzorczej. Może być również wymagane zabezpieczenie oraz dokumenty potwierdzające niezaleganie ze składkami w Urzędzie Skarbowym czy ZUS, czy wysokie obroty.

Co jeszcze znajdziesz w ofercie Avior Finance?

Avior Finance proponuje pożyczki online na korzystnych, jasnych warunkach. Chcemy, by nasze pożyczanie pomogło rozwiązać Twoje problemy w życiu prywatnym lub biznesowym.

W naszej ofercie dostępne są między innymi;
pożyczki dla firm – dzięki którym przedsiębiorstwo pozyska dodatkowe środki na finansowanie bieżącej działalności, rozwój lub modernizację,
pożyczki dla spółek innych niż z o.o. – przeznaczone dla różnych form prawnych,
pożyczki dla rolników – również dla młodych osób, które zdecydowały na pracę na roli,
pożyczki dla jednoosobowych działalności gospodarczych i przedstawicieli wolnych zawodów – dla wszystkich osób, które zdecydowały się samodzielnie rozwijać swoje biznesy.
Z kolei pożyczka gotówkowa to dodatkowy zastrzyk gotówki dla osób, które nie są właścicielami firm. Jeśli zmagasz się z przejściowymi problemami finansowymi, już po 15 minutach od wypełnienia wniosku, otrzymasz decyzję kredytową.

W naszej firmie zapewniamy odpowiedzialne pożyczanie, które ma pomóc Ci w odzyskaniu płynności finansowej. Daj sobie szansę na dodatkową gotówkę i już teraz skontaktuj się ze specjalistami Avior Finance.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)