Kredyt na leczenie

Nieoczekiwane sytuacje zdrowotne mogą przytrafić się każdemu. Czasami na ich pokrycie nie wystarczą zaoszczędzone środki. Oferujemy kredyt na leczenie, który może stać się nagłą koniecznością. Dzięki możliwości rozłożenia kosztów leczenia na przystępne raty skoncentrujesz się na powrocie do zdrowia, nie martwiąc się aspektem finansowym. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują pilnych zabiegów, a nie dysponują wystarczającą gotówką w danym momencie. 

Kiedy warto sięgnąć po kredyt na leczenie?

Zdrowie jest najważniejsze, ale jego przywracanie może wiązać się z poważnymi kosztami. Czasami, mimo profilaktyki i planowania, zdarza się, że istnieje potrzeba natychmiastowej interwencji, a opóźnienie procedury czy leczenia może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia. Niezależnie od tego, czy chodzi o pokrycie kosztów niespodziewanej operacji, rehabilitacji, czy o kredyt na leczenie stomatologiczne, Avior Finance jest tu, by Ci pomóc. Dzięki naszej ofercie możesz skorzystać z wymaganego leczenia od razu, nie martwiąc się o finanse. Po pozytywnej weryfikacji wniosku przekazujemy środki na Twoje konto w ciągu 1 dnia roboczego (a często nawet szybciej). 

Oferta kredytu na leczenie Avior Finance 

Nasze jasne i przejrzyste zasady udzielania pożyczki oraz jej spłaty gwarantują, że nie spotkasz się z ukrytymi kosztami. Prosta procedura wnioskowania, elastyczne raty od 3 do 24 miesięcy i możliwość wyboru sposobu składania wniosku – staramy się robić wszystko, by dostosować się do Twoich potrzeb. Udzielamy pożyczek w kwocie od 2000 zł do 10 000 zł.

Jak uzyskać pożyczkę w Avior Finance?

To proste! Możesz składać wniosek:

 • bezpośrednio online, postępując zgodnie z prostą instrukcją,
 • online, a pozostałe formalności dopełnić w punkcie kredytowym,
 • bezpośrednio w punkcie kredytowym z pomocą naszego partnera biznesowego.

Proces weryfikacji i analizy dokumentacji trwa do 15 minut. Środki zostaną przekazane na Twoje konto w ciągu jednego dnia roboczego od momentu podpisania umowy.

Kto może skorzystać z kredytu na leczenie w Avior Finance?

Aby ubiegać się o pożyczkę w Avior Finance, potrzebujesz stałego źródła dochodu, brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników i stałego adresu zamieszkania w Polsce. Ważne jest także posiadanie rachunku bankowego, numeru telefonu oraz ukończone 21 lat. Proces wnioskowania wymaga przedstawienia jedynie dowodu osobistego.

W Avior Finance stawiamy na jasność i prostotę. Dlatego, jeśli zastanawiasz się nad kredytem na leczenie operacyjne, kredytem na leczenie stomatologiczne lub inną procedurę medyczną, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasze doświadczenie i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że proces pożyczkowy przebiega sprawnie.

Pamiętaj też, że oferujemy również inne rodzaje pożyczek: kredyt dla firm, m.in. na spłatę zaległości w ZUS i US lub przeprowadzenie inwestycji, kredyt na remont mieszkania oraz kredyt konsumencki, który możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)