Pożyczki od ręki

Jeśli nie masz pieniędzy, to możemy Cię wesprzeć finansowo. W Avior Finance oferujemy pożyczki od ręki na jasnych i przejrzystych zasadach. Sprawdź, czy spełniasz podstawowe warunki, a następnie wypełnij wniosek i poczekaj na decyzję weryfikatora.

Pożyczki od ręki online  kto może się ubiegać?

Z pożyczki od ręki mogą skorzystać klienci indywidualni, rolnicy, właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych. Aby móc ubiegać się o pożyczkę od ręki, osoba zainteresowana musi spełniać określone warunki.

pożyczki dla nowych firm budowalnych
pożyczka dla firm online

Pożyczka od ręki przez internet jakie warunki należy spełnić?

Jeśli prowadzisz gospodarstwo rolne lub firmę, to Twoja działalność musi być zarejestrowana i osiągać dochód z prowadzenia działalności. Nie możesz posiadać zajęć komorniczych i negatywnych wpisów w rejestrze dłużników BIG, BIK, KRD i ERIF. Musisz mieć ukończone 21 lat oraz rachunek bankowy. Dodatkowo posiadać stały adres zamieszkania i podać aktualny numer telefonu. W przypadku klientów indywidualnych istotne znaczenie ma również stałe źródło dochodu. Jeśli spełniasz te warunki, możesz wnioskować o udzielenie pożyczki od ręki. Decyzja o rozpatrzeniu wniosku przyznawana jest po sprawdzeniu zdolności kredytowej.

Pożyczki od ręki jak ubiegać się o kredyt?

O pożyczkę od ręki możesz ubiegać się, nie wychodząc z domu. Jeśli spełniasz warunki wnioskowania, to wypełnij formularz znajdujący się na stronie internetowej. Uzupełnienie zajmie Ci nie więcej niż 5 minut. Wystarczy podać kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Na tym etapie nie załączasz dokumentów. Wstępna weryfikacja może do 15 minut. Pamiętaj, że po wstępnej weryfikacji możesz zostać poproszony o przesłanie niezbędnych dokumentów.

pożyczka dla firm online
finansowanie działalności gospodarczej

Pożyczka od ręki online jak podpisać umowę?

Cały proces wnioskowania i udzielenia pożyczki może odbyć się online. Posiadamy sprawdzony i bezpieczny system, który umożliwia elektroniczne zawieranie umów. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz link do platformy z umową i załącznikami. Po zapoznaniu się z treścią dokumentów możesz podpisać umowę elektronicznie. Wygodnie, bezpiecznie i szybko.

Pożyczki od ręki dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Wspieramy finansowo Klientów indywidualnych, rolników i przedsiębiorców, oferując jasne i przejrzyste zasady przyznawania pożyczki online. Wybierając naszą ofertę, nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Cała procedura wnioskowania o pożyczki dla firm, pożyczki dla rolników i klientów indywidualnych jest prosta, a umowę możesz podpisać elektronicznie lub w siedzibie firmy. Jeśli masz pytania, to skontaktuj się z naszymi doradcami. Udzielimy niezbędnych odpowiedzi. W ofercie Avior Finance znajduje się również pożyczka gotówkowa. Nie czekaj i teraz wypełnij wniosek o pożyczkę od ręki.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 25 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 48 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)