Pożyczka na spłatę ZUS

Masz zaległości w ZUS i żaden bank nie chce Ci udzielić kredytu? Rozwiązaniem Twoich problemów może być pożyczka na spłatę ZUS od Avior Finance. Skorzystać z oferty pożyczki dla firm i uwolnij się od zaległości, które mogą przynieść poważne konsekwencje dla Twojej firmy. Już teraz wypełnij wniosek online i poczekaj na wstępną i bezpłatną weryfikację.

Kredyt na spłatę ZUS – co zyskasz dzięki naszej pożyczce?

Każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą zobowiązany jest do opłacania składek ZUS. Wszelkie zaległości wobec tej instytucji mogą rodzić poważne konsekwencje w postaci odsetek karnych, kosztów upomnień, brak możliwości uzyskania kredytu w banku, czy finansowania unijnego. Korzystając z oferty pożyczki na ZUS od Avior Finance, możesz uwolnić się od długu oraz poprawić sytuację finansową swojej firmy. Uregulowanie zobowiązań pozwoli Ci w przyszłości ubiegać się o kredyt w banku i przystąpić do przetargu.

pożyczki dla nowych firm budowalnych
pożyczka dla firm online

Kredyt dla firm zadłużonych w ZUS – jak uzyskać pożyczkę?

Z Avior Finance możesz otrzymać dodatkowe wsparcie finansowe na rozwój swojej działalności. Dla nas nie mają znaczenia Twoje zaległości w ZUS. Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy, to możesz już teraz wykonać pierwszy krok. Wypełnij formularz znajdujący się na naszej stronie i wyślij go do weryfikacji. W ciągu 24 godzin otrzymasz od nas informację zwrotną. Pamiętaj, że w kolejnym kroku weryfikator może poprosić Cię o przesłanie potrzebnej dokumentacji. Udzielane przez nas pożyczki online mogą być zawierane za pomocą platformy internetowej lub w siedzibie naszej placówki.

Kredyt na spłatę ZUS lub US – sprawdź, jakie warunki musisz spełnić

Ubiegając się o pożyczkę na spłatę zobowiązań wobec ZUS lub US, musisz spełniać kilka warunków. Warunkiem koniecznym jest prowadzenie działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEiDG lub KRS. Ponadto musisz osiągać dochód z prowadzenia działalności, nie posiadać zajęć komorniczych, mieć ukończone 20 lat oraz posiadać stały adres zamieszkania, rachunek bankowy, adres e-mail i aktualny numer telefonu. Jeśli spełniasz te warunki, możesz wnioskować o udzielenie pożyczki dla firm. Decyzja o rozpatrzeniu wniosku przyznawana jest po sprawdzeniu zdolności kredytowej.

pożyczka dla firm online
finansowanie działalności gospodarczej

Kredyt na spłatę ZUS i US – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Decydując się na naszą ofertę, otrzymasz jasne i przejrzyste zasady udzielania pożyczki oraz jej spłaty. Zapewniamy prostą procedurę wnioskowania oraz brak ukrytych kosztów. Pożyczkę na spłatę ZUS i US możesz rozłożyć na dłuższy okres spłaty, który w przypadku firm wynosi 60 miesięcy. Jeśli posiadasz zaległości w ZUS i US, to zrób pierwszy krok do wolności finansowej. W naszej ofercie znajduje się również pożyczka gotówkowa i oferta pożyczki dla rolników.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)