Pożyczka na dowolny cel

Pożyczka na dowolny cel przyznawana jest na okres od 6 do 25 miesięcy. W Avior Finance możesz otrzymać od 1 000 do 10 000 zł, które przeznaczysz na bieżące wydatki, zakup niezbędnych artykułów lub sprzętów czy spełnienie marzeń. Taka forma finansowania daje Ci nieograniczone możliwości.

Poznaj szczegóły oferty!

Korzystna pożyczka na dowolny cel dostępna w Avior Finance

W Avior Finance pomagamy przez pożyczanie. Proponowana przez nas pożyczka gotówkowa to Twoja szansa na rozwiązanie problemów finansowych lub realizację marzeń i planów. Otrzymane środki wydasz według własnego uznania.

Dostępne pożyczki online to szybki sposób na otrzymanie dodatkowej gotówki na dowolny cel. Wygodnie, bez wychodzenia z domu, po 15 minutach od wypełnienia wniosku otrzymasz decyzję. Jeśli okaże się pozytywna, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto.

Wolisz tradycyjne zawieranie umów? W Avior Finance również jest to możliwe. Zapraszamy do naszej siedziby lub jednego z punktów partnerskich, gdzie wykwalifikowany pracownik pomoże Ci złożyć wniosek. Możesz też rozpocząć proces online, a umowę podpisać stacjonarnie. Tylko od Ciebie zależy, którą formę wybierzesz.

W Avior Finance stawiamy na odpowiedzialne pożyczanie, bez ukrytych zapisów umowy czy niejasnych zasad kredytowania. Takie podejście do branży pomogło już wielu klientom odzyskać płynność finansową. Ty również możesz być jednym z nich. Pożyczka na dowolny cel będzie dodatkowym przypływem gotówki.

Wybierz Avior Finance i ciesz się dodatkowymi środkami finansowymi

W Avior Finance proponujemy rozbudowaną ofertę produktów finansowych. Świadczymy usługi nie tylko dla klientów indywidualnych. Naszą działalnością i odpowiedzialnym pożyczaniem chcemy wspierać również przedsiębiorców oraz przedsiębiorstwa, które zmagają się z przejściowymi problemami finansowymi.

Znajdziesz u nas:

 • pożyczki dla firm,
 • pożyczki dla przedstawicieli wolnych zawodów,
 • pożyczki dla jednoosobowych działalności gospodarczych,

Na rzecz przedsiębiorców świadczmy również inne usługi, jak na przykład faktoring czy finansowanie rozpoczęcia działalności. W Avior Finance pomożemy Ci uzyskać dodatkowe środki na rozwój Twojego biznesu, by mógł przynosić coraz większe zyski.

Dostępna są też korzystne pożyczki dla rolników. Dzięki nim kupisz dodatkowe maszyny lub ziemię oraz sfinansujesz bieżącą działalność. Szczególnie polecamy ten produkt młodym osobom, które dopiero rozpoczynają pracę na roli.

Wykorzystaj naszą ofertę i podaruj sobie możliwość przekazania dodatkowych środków finansowych na dowolny cel. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami Avior Finance.

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)