Kredyty dla firm

Masz problemy finansowe w swoim przedsiębiorstwie? Wykorzystaj pożyczki dla firm od Avior Finance, by je rozwiązać. Proponujemy odpowiedzialne pożyczanie, które umożliwi Ci rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli jesteś przedstawicielem wolnego zawodu, właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej, rolnikiem lub członkiem spółki i szukasz dodatkowego źródła finansowania, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Kredyty dla firm –  na co możesz przeznaczyć środki?

Pożyczka dla firm może być dodatkowym źródłem finansowania Twojego przedsiębiorstwa. Wniosek z łatwością złożysz wygodnie online lub w punkcie, z pomocą naszego partnera biznesowego. Wybierz wygodną dla Ciebie formę, dopełnij formalności, a w przypadku pomyślnej weryfikacji i pozytywnej decyzji kredytowej już po 24 godzinach na Twoim koncie firmowym znajdzie się dodatkowa gotówka. Możesz przeznaczyć ją na dowolnie wybrany przez siebie cel. Najczęściej nasi klienci potrzebują środków na:

 • spłatę zaległych należności w ZUS i Urzędzie Skarbowym lub opłacenie podatków,
 • przeprowadzenie inwestycji, które mają zwiększyć zyski firmy,
 • zakup nowego sprzętu oraz maszyn niezbędnych do prowadzenia działalności,
 • rozbudowę siedziby przedsiębiorstwa lub budowę nowej placówki,
 • rozwój technologii i patentów.

W naszej ofercie znajdziesz też pożyczki dla rolników. W przypadku osób prowadzących gospodarstwo rolne, dodatkowe środki służą głównie bieżącej działalności. Zakup nawozów, środków chemicznych, nasion czy zwierząt pozwala na zwiększenie skali produkcji, a co za tym idzie, powiększenie zysków w przyszłości. Niektórzy rolnicy za dodatkową gotówkę decydują się zakupić ziemię, maszyny lub rozbudować infrastrukturę na swoim gospodarstwie.

Proponowane przez nas pożyczki dla firm dają zupełnie nowe możliwości. Niezależnie od branży, w jakiej działasz, Ty również masz szansę na pozyskanie dodatkowego źródła finansowania. Wykorzystaj ją, by zwiększyć zyski z prowadzonej przez Ciebie działaności.

Z Avior Finance możesz więcej!

Proponujemy również korzystne pożyczki online dedykowane klientom indywidualnym. Nawet w 15 minut możesz otrzymać decyzję o przyznaniu kredytu. Środki wykorzystasz na dowolny cel. Pożyczka gotówkowa pomoże Ci w odzyskaniu płynności. Za pozyskane środki możesz również spłacić zaległe należności w innych bankach. 

Niezależnie, czy wybierzesz pożyczkę dla klientów indywidualnych, czy kredyty dla firm online, w Avior Finance masz pewność bezpieczeństwa transakcji, jasnych zasad kredytowania oraz oferty dopasowanej do Twoich potrzeb. Jako profesjonalna instytucja finansowa pomożemy Ci rozwiązać przejściowe problemy finansowe. Podaruj sobie lepsze życie!

Zespół ekspertów i specjalistów pozostaje do Twojej dyspozycji, jeśli masz pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą. Zachęcamy do kontaktu.
 

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)