Pożyczka na remont mieszkania

Pożyczka na remont mieszkania pozwoli Ci na stworzenie zupełnie nowej aranżacji Twoich wnętrz. Niezależnie, czy jest to Twoje marzenie, czy konieczność wynikająca z kiepskiego stanu domu, w Avior Finance proponujemy rzetelne usługi finansowe, które umożliwią pozyskanie środków na remont lub odświeżenie mieszkania.

Zachęcamy do skorzystania z usług Avior Finance!

Pożyczka na remont mieszkania – wybierz ofertę Avior Finance    

W ofercie naszej firmy znajduje się pożyczka gotówkowa przyznawana na dowolny cel. Wykorzystaj ją, by przeprowadzić w swoim domu lub mieszaniu kompleksowy remont. W ramach finansowania możesz otrzymać od 2 000 do 10 000 zł, na okres od 6 do 25 miesięcy. 

Avior Finance proponuje wygodne i szybkie pożyczki online. Już po 15 minutach od wypełnienia wniosku możesz otrzymać decyzję o przyznaniu finansowania. W jaki sposób skorzystać z naszych usług? W zależności od Twoich preferencji możesz:

 • wypełnić wniosek online i internetowo podpisać umowę,
 • rozpocząć wypełnianie wniosku przez internet, a wszelkich formalności dopełnić w stacjonarnie,
 • cały proces przeprowadzić stacjonarnie w siedzibie Avior Finance lub u jednego z naszych partnerów.

Odpowiedzialne pożyczanie od Avior Finance to Twoja szansa na uzyskanie dodatkowej gotówki

Na co możesz przeznaczyć środki pozyskane z pożyczki na remont mieszkania?

Pożyczka na remont mieszkania przyznawana jest na dowolny cel. Podczas podpisywania dokumentów nie musisz wskazywać, jakie prace zostaną wykonane i na co przeznaczysz gotówkę. Masz pełną swobodę w działaniu. Środki możesz więc przeznaczyć na przykład na odświeżenie ścian, wymianę instalacji, zmianę wystroju lub mebli oraz inne niezbędne prace związane z remontem. Skorzystaj już teraz z szansy na nową aranżację swojego otoczenia. Pomogą Ci w tym usługi finansowe od Avior Finance

Skorzystaj z usług rzetelnej instytucji finansowej

Oferta Avior Finanse skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Proponujemy między innymi:

Doświadczenie, wiedza oraz profesjonalne podejście do każdego klienta pozwalają nam świadczyć rzetelne usługi finansowe na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu wsparciu masz szansę rozwiązać przejściowe problemy finansowe lub zrealizować plany i marzenia bez odkładania ich w czasie. 

Jeśli zależy Ci na usługach dopasowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań, już teraz skontaktuj się ze specjalistami Avior Finance, Pomożemy w doborze odpowiedniej oferty.
 

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)