Kredyt na wykończenie mieszkania

Marzysz o szybszym wprowadzeniu się do nowego miejsca, ale brakuje Ci funduszy na ostatnie prace remontowe lub umeblowanie? Kredyt na wykończenie mieszkania od Avior Finance pozwoli Ci na realizację celów. Proponujemy odpowiedzialne pożyczanie. Dodatkowa gotówka sprawi, że przestaniesz martwić się finansami, a skupisz na tym, co naprawdę ważne – projektowaniu swoich wymarzonych przestrzeni.

Kredyt na wykończenie mieszkania – spełnij marzenia o nowym wystroju wnętrz

Koniec remontu i wprowadzenie do nowego mieszkania to zawsze ważny moment w życiu. Zwłaszcza jeśli jest to pierwsze własne lokum. Najpierw jednak trzeba zakupić meble, sprzęt, akcesoria i inne niezbędne przedmioty codziennego użytku. Jest to ogromny wydatek. Jeśli nie masz wystarczająco dużo środków, wykorzystaj ofertę Avior Finance, by przyspieszyć zakup, a tym samym wprowadzenie się do wymarzonego mieszkania. Proponowana przez nas korzystna pożyczka gotówkowa to Twoja szansa na realizację celów.

Dlaczego warto zaufać Avior Finance?

W Avior Finance pomagamy poprzez pożyczanie. Nie znajdziesz u nas niejasnych lub niezrozumiałych zapisów umowy czy ukrytych kosztów. Już na etapie wybierania kwoty, na jaką chcesz wziąć pożyczkę, dokładnie wiesz, jaki kapitał musisz spłacić. Ponadto gwarantujemy:

 • szybki proces wypełniania i podpisywania wniosku,
 • 15 minut oczekiwania od momentu złożenia dokumentów do decyzji kredytowej,
 • pieniądze przelane na konto w ciągu jednego dnia roboczego od podpisania umowy,
 • wsparcie doświadczonych specjalistów,
 • korzystne warunki finansowania,
 • pomocną dłoń, którą wyciągamy do Ciebie w problemach związanych z brakiem gotówki,
 • pożyczkę na dowolny cel, środki wykorzystasz na remont, wykończenie mieszkania, lub na realizację innych planów, czy marzeń.

Wykorzystaj naszą ofertę i daj sobie szansę na rozwiązanie przejściowych problemów finansowych.

Ile pieniędzy możesz pożyczyć?

Kwotę oraz czas, na jaki chcesz wziąć pożyczkę, samodzielnie wybierzesz podczas składania wniosku. Proponujemy od 2000 do 10 000 zł, na okres od 6 do 25 miesięcy. Taka oferta z pewnością Cię zadowoli, jeśli planujesz wykończenie mieszkania i jak najszybsze wprowadzenie.

Musisz również wiedzieć, że jeśli uzbierasz wystarczające środki, masz możliwość wcześniejszej spłaty zadłużenia. Wystarczy poinformować nas o takiej chęci, a następnie przelać pieniądze wraz z odsetkami. Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie, zwrócimy Ci pozaodsetkowe koszty pożyczki za niewykorzystany okres.

Jakie warunki musisz spełnić, by wnioskować o przyznanie pożyczki?

Aby ubiegać się o pożyczkę na dowolny cel od Avior Finance, musisz:

 • mieć ukończone 21 lat,
 • posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • wykazać udokumentowane, stałe źródło dochodu,
 • być właścicielem numeru rachunku bankowego oraz numeru telefonu,
 • nie mieć zajęć komorniczych oraz wpisów w rejestrach dłużników,
 • legitymować się dowodem osobistym,
 • przedstawić wyciąg bankowy z ostatnich 3 miesięcy.

Wszystkie dane weryfikujemy przez bezpieczny i sprawdzony system Kontomatik. Podczas sprawdzania Twojego wniosku oraz oceny zdolności kredytowej możemy poprosić Cię również o przesłanie innych dokumentów, nie wspomnianych powyżej.

W Avior Finance proponujemy odpowiedzialne pożyczanie

Jeśli zainteresowały Cię pożyczki online od Avior Finance, już teraz wybierz interesującą Cię kwotę oraz czas, na jaki chcesz pożyczyć pieniądze. Wypełnienie wniosku zajmie Ci około 5 minut. Następnie czekaj na decyzję kredytową. W tym czasie zajmiemy się weryfikacją dokumentów oraz oceną zdolności i ryzyka. Jeśli decyzja będzie pozytywna, podpisz umowę. W ciągu jednego dnia roboczego prześlemy pieniądze na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Nie chcesz podpisywać dokumentacji online? Skorzystaj z modelu mieszanego. Wypełnij wniosek przez internet, a następnie udaj się do naszego Biura Obsługi Klienta lub punktu partnerskiego. Tam pracownik pomoże Ci podpisać umowę. Możesz również całą procedurę przeprowadzić stacjonarnie. Tylko od Ciebie zależy, który model wybierzesz.

Zobacz inne usługi finansowe od Avior Finance

Gwarantujemy konkurencyjne oferty i ceny, zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Chcemy umożliwiać dostęp do dodatkowych środków wszystkim tym, którzy z wielu różnych powodów borykają się z przejściowymi problemami finansowymi. Nasza oferta biznesowa obejmuje między innymi:

Niezależnie czy potrzebujesz gotówki w życiu prywatnym, czy zawodowym, w Avior Finance możemy zaproponować Ci ofertę dopasowaną do potrzeb, a równocześnie do Twojej sytuacji finansowej. Nie czekaj, aż problemy zaczną Cię przytłaczać. Już teraz skontaktuj się z naszymi specjalistami lub wygodnie wypełnij wniosek online.
 

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)