Pożyczka online na raty

Pożyczka online na raty proponowana przez Avior Finance to Twoja szansa na rozwiązanie problemów finansowych i zniwelowanie stresu związanego z brakiem funduszy. Gotówkę możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany przez Ciebie cel. Nagłe, nieplanowane wydatki, potrzebny remont domu lub mieszkania czy spłata zaległych należności – tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz dostępne środki.

Pożyczka online na raty – dlaczego warto z niej skorzystać?

Pożyczki online z naszej oferty to szybki i bezpieczny sposób na pozyskanie dodatkowych funduszy. Dzięki temu zrealizujesz plany i marzenia czy podreperujesz domowy budżet. 

Proponujemy pożyczki online na raty na jasnych, przejrzystych zasadach, bez ukrytych kosztów czy niejasnych zapisów umowy. Pożyczanie w Avior Finance jest proste. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię kwotę, wypełnisz wniosek online lub u jednego z naszych partnerów, a następnie zaczekasz na jego weryfikację. Nawet po 15 minutach możesz otrzymać decyzję. 

W przypadku pytań lub wątpliwości nasi specjaliści i doradcy pozostają do Twojej dyspozycji. Jesteśmy rzetelną instytucją finansową, która chce pomóc Ci wyjść z przejściowych problemów związanych z brakiem funduszy.

Proponowana przez nas pożyczka gotówkowa daje Ci możliwość spłaty zaległych należności w innych bankach. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę konsolidacyjną, gotówka nie trafi na Twoje konto, tylko bezpośrednio do instytucji, w której masz dług. Masz dzięki temu pewność, że należność została spłacona, a Ty możesz zacząć na nowo budować stabilność i płynność finansową.

Szybka pożyczka online na raty jest indywidualnie dobierana do Twoich potrzeb i zdolności kredytowej. Skontaktuj się z nami lub wygodnie wypełnij wniosek online, by zyskać szansę na rozwiązanie problemów finansowych.

najlepsza pożyczka konsolidacyjna online
wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Nie tylko kredyty dla klientów indywidualnych

Pożyczki pozabankowe na raty online proponujemy również przedsiębiorstwom. Kontrahent zalega z opłaceniem faktury, a Ty nie masz środków, by wypłacić pracownikom pensje, a może planujesz inwestycje i szukasz dodatkowego źródła gotówki? Niezależnie od powodu, skorzystaj z pożyczki dla firm, by utrzymać płynność finansową w swoim przedsiębiorstwie. 

Po wydaniu pozytywnej decyzji, na Twoim koncie firmowym mogą pojawić się środki, które dowolnie rozdysponujesz. W ofercie Avior Finance znajdziesz pożyczki dla
firm
i przedsiębiorstw,

 • spółek,
 • przedstawicieli wolnych zawodów,
 • osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Proponujemy również pożyczki dla rolników. Dzięki nim kupisz potrzebny sprzęt, nawozy, zwierzęta lub nasiona. Możesz też zainwestować dodatkowe środki w ziemię lub rozwój infrastruktury na swoim gospodarstwie. 

Dodatkowa gotówka to szansa na rozwój firmy, spełnienie marzeń i zrealizowanie planów lub uregulowanie zaległych należności. Wykorzystaj ofertę Avior Finance. Pożyczka online na raty pomoże Ci odzyskać płynność finansową. 
 

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)