Kredyt na sprzęt agd

Kiedy stara lodówka odmawia posłuszeństwa lub pralka niespodziewanie przestaje działać, kredyt na sprzęt AGD staje się odpowiedzią na pilne potrzeby gospodarstwa domowego. Brak funkcjonującego sprzętu może znacznie utrudnić codzienne funkcjonowanie rodziny, powodując wiele niedogodności. Jeśli nie posiadasz środków na taki zakup, jesteśmy gotowi Ci pomóc. Poznaj naszą ofertę kredytu konsumenckiego, który możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym również zakup niezbędnych sprzętów domowych.

Kiedy warto sięgnąć po kredyt na sprzęt AGD?

Awarie sprzętu AGD mają to do siebie, że zawszeprzydarzają się w nieodpowiednim momencie. Nie zawsze mamy odłożoną gotówkę na pokrycie takich niespodziewanych wydatków, a przecież nie da się czekać tygodniami na nową lodówkę czy pralkę. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Avior Finance, oferując szybki i łatwy kredyt konsumencki, który pozwoli Ci na zakup odpowiedniego sprzętu AGD bez zbędnej zwłoki. Z naszej oferty możesz skorzystać również, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna i ograniczona czasowo promocja na zakup interesujących Cię urządzeń. Inwestycja w nowe, energooszczędne sprzęty AGD w dłuższej perspektywie często okazuje się oszczędnością. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku przekażemy Ci środki w ciągu 1 dnia roboczego, co pozwoli Ci szybko podjąć kroki do zakupu potrzebnego sprzętu. 

Jak skorzystać z kredytu na sprzęt AGD w Avior Finance?

Aby skorzystać z naszej oferty, potrzebujesz tylko dowodu osobistego. Prosimy o wypełnienie wniosku online, potwierdzenie tożsamości i akceptację wniosku. Po pozytywnej weryfikacji przygotujemy do podpisania umowę o pożyczkę gotówkową. 

Wybierając naszą firmę, zyskujesz pewnośćjasnych i przejrzystych zasad udzielania pożyczki oraz jej spłaty, bez obaw o ukryte koszty. Cały proces wnioskowania został zaprojektowany tak, abyś nie musiał długo czekać – wypełnienie wniosku zajmuje zaledwie kilka minut, a nasz system dokonuje weryfikacji w ciągu maksymalnie 15 minut. Ponadto oferujemy elastyczne warunki finansowania, umożliwiające dostosowanie rat od 3 do 24 miesięcy. Udzielamy pożyczek w kwotach od 2000 zł do 10 000 zł, zawsze z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb. Pomogliśmy już tysiącom klientów w trudnej sytuacji. Współpracując z Avior Finance, stawiasz naszybkość, przejrzystość i profesjonalizm.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą finansowania w innych celach, w tym kredytem na remont mieszkania i kredytem dla firm

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)