Kredyt na remont domu

W naszej ofercie znajdziesz również kredyt na remont domu. Niekiedy sytuacje losowe, a innym razem chęć odświeżenia wyglądu wnętrza zmuszają do wyremontowania dom. Jeśli brakuje Ci funduszy na ten cel, zapoznaj się z korzystnymi pożyczkami proponowanymi przez rzetelną instytucję finansową Avior Finance.

Kredyt na remont domu pozwoli Ci zrealizować plany 

Remont domu czy mieszkania nie należy do najprzyjemniejszych. Wiąże się nie tylko z nieporządkiem, ale i wydatkami, które trzeba ponieść, by stworzyć wymarzone wnętrze. Ten aspekt bywa najbardziej problematyczny. Właśnie dlatego w Avior Finance proponujemy odpowiedzialne pożyczanie, które pozwoli Ci na remont bez zmartwień związanych z finansami. Z odpowiednią sumą na koncie możesz rozpocząć aranżowanie nowych wnętrz.

Daj sobie szansę na dodatkową gotówkę na remont domu

Pożyczka gotówkowa umożliwia pozyskanie środków na dowolny cel. Co to oznacza? Pieniądze możesz wydać na remont domu, wykonanie instalacji, prace wykończeniowe czy urządzenie wnętrza. Nic Cię nie ogranicza. Dostajesz środki, które dowolnie wykorzystasz.

Chcesz uzyskać finansowanie na remont domu od Avior Finance? Musisz mieć:

 • stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • ukończone 21 lat,
 • numer telefonu oraz numer rachunku bankowego założone na Twoje dane,
 • brak postępowań komorniczych oraz wpisów do rejestrów dłużników,
 • udokumentowane, stałe źródło dochodu,
 • opcjonalnie, adres e-mail.

Ponadto, aby poprawnie wypełnić wniosek, wystarczy przejść weryfikację przy wykorzystaniu Kontomatik logując się na swój rachunek bankowy, na który wpływają Twoje dochody. Spełnienie powyższych warunków oraz przedstawienie niezbędnej dokumentacji zwiększy Twoje szanse na pozytywną decyzję kredytową.

Jak wnioskować o pożyczkę na remont domu od Avior Finance?

Zainteresował Cię kredyt na remont domu? Kalkulator znajdziesz na naszej stronie głównej. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię kwotę, okres, na jaki chcesz pożyczyć pieniądze, a następnie wypełnisz wniosek. Potrwa to około 5 minut. Po potwierdzeniu tożsamości oczekuj na weryfikację. W tym czasie my zajmiemy się oceną zdolności kredytowej oraz ryzyka. Po 15 minutach otrzymasz decyzję. Jeśli będzie pozytywna, w ciągu jednego dnia roboczego przelejemy pieniądze na Twoje konto. Jak widzisz, pożyczanie z Avior Finance jest proste, szybkie i bezpieczne. Zaufaj nam, jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki na remont domu lub inny, wybrany przez Ciebie cel. Pożyczki online to propozycja właśnie dla Ciebie.

Odwiedź nasze punkty stacjonarne

Wnioskować o pożyczkę możesz również w modelu mieszanym lub całkowicie stacjonarnym. Wygodnie rozpocznij wypełnianie wniosku w domu, a następnie podpisz umowę w naszym Biurze Obsługi Klienta lub u jednego z partnerów. Jeśli interesuje Cię tylko forma stacjonarna, udaj się do wybranego punktu i tam dopełnij wszystkich formalności. 

Jaką kwotę możesz pożyczyć?

Kwotę i czas trwania umowy dopasujesz do swojej sytuacji. Jednorazowo możesz pożyczyć od 2000 do 10 000 zł, na okres od 6 do 25 miesięcy. Już podczas wyliczania rat kredytu, poznasz całkowity koszt pożyczki oraz kapitał do spłaty. W Avior Finance stawiamy na jasne, przejrzyste zapisy umowy. Nie znajdziesz u nas ukrytych kosztów. 

Jeśli uznasz, że chcesz wcześniej spłacić pożyczkę, w naszej firmie również otrzymujesz taką możliwość. Wystarczy oddać pożyczony kapitał wraz z naliczonymi odsetkami, a my zamkniemy umowę. Dodatkowo otrzymasz od nas zwrot pozaodsetkowych kosztów pożyczki za niewykorzystany okres.

Avior Finance – pomagamy przez pożyczanie

Niezależnie, czy potrzebujesz gotówki na remont domu, mieszkania czy całkowicie inny cel, w Avior Finance możemy pomóc Ci w finansowaniu planów i marzeń. Chcemy, by nasza działalność wspierała wszystkich tych, którzy zmagają się z przejściowymi problemami finansowymi. Do dyspozycji pozostają eksperci i specjaliści naszej firmy, którzy chętnie odpowiedzą na wątpliwości i pytania. Skontaktuj się z nami, jeśli czujesz, że potrzebujesz dodatkowej gotówki. Remont domu lub mieszkania potrafi niejednokrotnie zaskoczyć. Teraz nie musisz już martwić się finansami. Pamiętaj, że w Avior Finance działamy dla Ciebie.

Rozbudowana oferta dla osób prywatnych i przedsiębiorców

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko pożyczkę na remont domu lub inny cel, ale również produkty finansowe dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Proponujemy między innymi:

 • pożyczki dla firm, które umożliwią opłacenie bieżących zobowiązań, rachunków czy faktur,
 • kredyty dla firm, dzięki którym zyskasz środki na modernizację, innowację i rozwój swojego przedsiębiorstwa.
 • pożyczki dla rolników, dedykowane osobom, które prowadzą gospodarstwa rolne.

Dostępny jest także kredyt dla nowych firm. Jeśli planujesz założenie swojej własnej działalności lub jesteś na początku biznesowej drogi, to produkt finansowy właśnie dla Ciebie.

Dopasowana oferta Avior Finance pomoże Ci rozwiązać przejściowe problemy finansowe w życiu prywatnym i zawodowym. Zaufaj rzetelnej instytucji. Skontaktuj się z nami już teraz.
 

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)