Pożyczka na już

Zmagasz się z przejściowymi problemami finansowymi? Pomóc może pożyczka na już od Avior Finance! Dzięki niej zyskasz dodatkowe środki, które przeznaczysz na bieżące wydatki czy uregulowanie zaległych należności. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz.

Pożyczka na już dostępna w Avior Finance

W Avior Finance proponujemy pożyczki online na dowolny cel. Wniosek wygodnie złożysz online lub stacjonarnie, u naszego partnera biznesowego. Możesz też rozpocząć procesowanie przez internet, a formalności dokończyć w siedzibie Avior Finace.

Proponujemy zarówno korzystne pożyczki dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw. 

pożyczka dla firm online

Pożyczki dla konsumentów

Jeśli masz przejściowe problemy finansowe w życiu prywatnym pożyczka na już na konto od Avior Finance jest właśnie dla Ciebie.  Wystarczy, że wpiszesz potrzebną kwotę, na podstawie której obliczymy wysokość rat, wypełnisz wniosek, a następnie potwierdzisz swoją tożsamość logując się na swoje konto bankowe przy wykorzystaniu bezpiecznego narzędzia Kontomatik.  Już w 15 minut możesz otrzymać decyzję kredytową. Kolejny krok to podpisanie umowy. 

Podczas weryfikacji wniosku weźmiemy pod uwagę Twoją zdolność kredytową. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, a maksymalna 10 000 zł. Okres kredytowania to od 6, do 25 miesięcy. Środki możesz przeznaczyć na dowolny cel lub spłacić zaległe zobowiązania.
Pożyczka gotówkowa to Twoja szansa na polepszenie sytuacji finansowej.

Pożyczki dla firm

Pożyczka online na już dostępna jest również dla osób, które prowadzą działalność. Jeśli masz problemy z płynnością finansową w firmie lub planujesz rozbudowę czy inne inwestycje, które pozwolą Ci na rozwój przedsiębiorstwa, skorzystaj z oferty Avior Finance. 

Po wypełnieniu wniosku i przesłaniu niezbędnych dokumentów w ciągu 24 godzin otrzymasz decyzję. 

Z pożyczki dla firm mogą skorzystać między innymi:

 • przedstawiciele wolnych zawodów,
 • spółki,
 • osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą,
 • przedsiębiorstwa szukające źródeł finansowania na rozwój.

Proponujemy również korzystne pożyczki dla rolników. Indywidualnie dobieramy ofertę do rodzaju działalności. 

finansowanie dla nowych firm w avior finance
finansowanie działalności gospodarczej w avior finance

Daj sobie szansę na rozwiązanie problemów finansowych

Z Avior Finance rozwiążesz przejściowe problemy z pieniędzmi. Niezależnie, czy interesuje Cię pożyczka dla osób prywatnych, czy dla firm, proponujemy korzystne warunki finansowania. Stawiamy na jasne, przejrzyste warunki umowy bez ukrytych kosztów i zapisów. Chcemy, żeby nasze usługi pomogły Ci w odzyskaniu płynności finansowej. Szybko, prosto, online lub stacjonarnie możesz otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel. 

Szczególnie ważne jest dla nas wsparcie działalności. Pomagamy w rozwoju firmy, spłacie zadłużeniu w ZUS lub Urzędzie Skarbowym. Finansujemy też wybrane działalności nawet od 1 dnia istnienia przedsiębiorstwa. Zależy nam, byś dzięki rozwojowi firmy osiągał zyski. Pomoże Ci w tym pożyczka na już od Avior Finance.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.  

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)