Kredyt na remont mieszkania

Na kredyt na remont mieszkania najczęściej decydują się osoby, które z wielu różnych względów potrzebują w szybkim czasie zmienić miejsce zamieszkania. Często też zmiana wyglądu wystroju jest podyktowana awarią instalacji elektrycznej lub wodnej. Niezależnie od powodu, w Avior Finance proponujemy korzystne pożyczki, które umożliwią Ci szybkie i sprawne przeprowadzenie niezbędnych prac remontowych. Zapoznaj się z naszą ofertą, by dowiedzieć się więcej!

Kredyt na remont mieszkania – spełnij swoje marzenia o nowych wnętrzach

Kredyt na wykończenie mieszkania pozwoli Ci pozyskać dodatkowe środki na stworzenie nowego, przytulnego wnętrza. Jednak ubieganie się o niego, często jest czasochłonne, a dodatkowo wymaga także  wizyt w banku oraz przejścia przez całą procedurę udzielenia kredytu. 

W Avior Finance wiemy, że zdarzają się sytuacje, kiedy liczy się czas. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szybkie pożyczki online, które pomogą Ci w realizacji zamierzonych celów, spełnieniu marzeń. Jeśli potrzebujesz już teraz wprowadzić się do mieszkania czy domu, nagła awaria zniszczyła wykończenie lub po prostu chcesz zmienić wygląd swojego otoczenia – skorzystaj z naszej oferty. 

Jak działa Avior Finance?

Kredyt hipoteczny na remont domu udzielony przez bank wiąże się z zastawem swojego mieszkania. Z kolei w Avior Finance otrzymasz gotówkę na dowolny cel. Przed udzieleniem pożyczki dokładnie zbadamy zdolność kredytową oraz określimy ryzyko. Jakie warunki należy spełnić? Musisz między innymi:

 • mieć co najmniej 21 lat,
 • wykazać stałe, udokumentowane źródło dochodu, 
 • mieć stały adres zameldowania, 
 • posiadać rachunek bankowy, na który zostaną przelane pieniądze, numer telefonu oraz (opcjonalnie) adres e-mail, które należą do Ciebie,
 • nie posiadać negatywnych wpisów w rejestrach takich jak BIG, BIK, KRD, ERIF,
 • nie mieć zajęć komorniczych.

Aby ubiegać się o pożyczkę na dowolny cel, nie musisz  przedstawiać żadnych dokumentów – wystarczy, że potwierdzisz uzyskiwanie dochodów logując się na swoje konto bankowe poprzez Kontomatik.

Weryfikujemy tożsamość i osiągane dochody przez platformę Kontomatik. Jest to bezpieczny i szybki sposób potwierdzenia swoich danych. Możesz mieć pewność, że dane są bezpieczne – aplikacja wykorzystuje najnowsze zabezpieczenia, zgodne z rygorystycznymi przepisami RODO i PSD2.

Jak przebiega procedura udzielenia pożyczki?

Zainteresowała Cię nasza pożyczka gotówkowa lub kredyt na remont mieszkania? Kalkulator znajdziesz na naszej stronie głównej. Wygodnie i bez wychodzenia z domu możesz starać się o dodatkowe środki. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię kwotę oraz liczbę rat. Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku online. Nie powinno to potrwać więcej niż 5 minut. Po potwierdzeniu tożsamości i zaakceptowaniu wniosku zaczekaj na jego weryfikację. 15 minut – dokładnie tyle zajmie nam zbadanie Twojej zdolności i sytuacji finansowej. Jeśli decyzja jest pozytywna, zaakceptuj naszą ofertę i podpisz wniosek. W razie problemów lub wątpliwości, zespół specjalistów i doradców Avior Finance pozostaje do Twojej dyspozycji.

Po zakończeniu procedury oczekuj na przelew środków. Kiedy otrzymasz już pieniądze, zacznij planować wymarzony remont lub wykończenie domu czy mieszkania. 

Jeśli nie chcesz podpisywać wniosku online, możesz rozpocząć procedurę przez internet, a formalności dokończyć w jednym z naszych Punktów Obsługi Klienta. Istnieje również możliwość wzięcia pożyczki całkowicie stacjonarnie. Tylko od Ciebie zależy, którą opcję wybierzesz.

Na jaki okres przyznajemy pożyczki?

Proponowane przez nas pożyczki dla osób indywidualnych przyznajemy na okres od 6 do 25 miesięcy. Otrzymane środki przeznaczysz na dowolny cel. Możesz starać się o przyznanie finansowania w wysokości od 2000 zł do 10 000 zł. Jeśli planujesz remont lub wykończenie domu/mieszkania, takie środki z pewnością pomogą Ci zrealizować cel.

Co możemy Ci zaproponować?

W Avior Finance wygodnie weźmiesz pożyczkę online lub w punkcie stacjonarnym. Poza tym zapewniamy:

 • korzystne warunki pożyczki dla osób indywidualnych,
 • jasne, przejrzyste zapisy umowy,
 • konkurencyjne ceny bez ukrytych kosztów,
 • szybkie przelanie środków po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej,
 • zespół specjalistów, którzy pozostaną do Twojej dyspozycji w razie pytań lub wątpliwości,
 • możliwość wcześniejszego spłacenia całości zobowiązania.

Jesteśmy rzetelną instytucją finansową. Jeśli kredyt na remont domu lub mieszkania w banku pozostaje poza Twoimi możliwościami, skontaktuj się z nami. Postaramy się pomóc.

Pożyczamy. Pomagamy.

W Avior Finance wspieramy swoją działalnością wszystkich tych, którzy zmagają się z przejściowymi problemami finansowymi. Proponujemy również rozbudowaną ofertę dla przedsiębiorstw. Jeśli prowadzisz działalność, koniecznie sprawdź pożyczki dla firm, które umożliwią rozwój i skalowanie Twojego biznesu. Proponujemy także:

Z Avior Finance rozwiążesz problemy finansowe zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym. Zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj się na odpowiedzialne pożyczanie!
 

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)