Blog

Rozpoczęcie działalności gospodarczej – sprawdź, skąd pozyskać środki, gdy nie przysługuje Ci dotacja
26 września, 2022
Autor: admin

Rozpoczęcie działalności gospodarczej – sprawdź, skąd pozyskać środki, gdy nie przysługuje Ci dotacja

Osoby chcące pozyskać środki na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej, zachęcane są do skorzystania ze wsparcia oferowanego przez firmę Avior Finance, która posiada korzystne oferty skierowane między innymi do rolników, wolnych zawodów oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej w Avior Finance?

Firma zapewnia elastyczność, przejrzystość umów i pomoc w trudnościach, jakie napotykają na swojej drodze osoby rozwijające własny biznes. Avior Finance to godny zaufania partner biznesowy, który terminowo reguluje swoje zobowiązania zarówno wobec przedsiębiorców, jak i całego systemu bankowego. Na potwierdzenie posiadanych kwalifikacji firma posiada certyfikat wydany w oparciu o Rejestr Dłużników BIG, bazy danych Biura Informacji Kredytowej oraz System Bankowy Rejestr Związku Banków Polskich.

Zalety skorzystania ze wsparcia finansowego Avior Finance

Skorzystanie ze wsparcia finansowego udzielanego przez Avior Finance wiąże się z licznymi zaletami. Do największych należą łatwość wypełnienia wniosku, konkurencyjne ceny i brak ukrytych kosztów oraz bezpieczeństwo klienta. 

Łatwość wypełnienia wniosku

Jedną z zalet skorzystania z finansowania działalności gospodarczej w Avior Finance jest łatwość wystąpienia o jego przyznanie. Wniosek o wsparcie można złożyć online, wybierając w kalkulatorze pożyczki kwotę oraz okres kredytowania i składając podpis elektroniczny, lub osobiście, w jednym z ponad pięćdziesięciu działających w całej Polsce punktów obsługi kredytowej. Avior Finance daje również możliwość umówienia się na spotkanie z doradcą w wygodnym dla klienta miejscu oraz terminie, a także uzyskania pożyczki przez telefon. 

Konkurencyjne ceny i brak ukrytych kosztów

Firma Avior Finance oferuje konkurencyjne ceny bez ukrytych kosztów, dzięki czemu można uzyskać wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej i w znaczący sposób zmniejszyć odczuwany stres finansowy

Bezpieczeństwo klienta 

Avior Finance troszczy się o zapewnienie klientowi poczucia bezpieczeństwa. Złożony wniosek o przyznanie wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej zostaje poddany weryfikacji poprzez platformę Kontomatik, która posiada licencję AISP wydaną na podstawie unijnej dyrektywy PDS2, podlega nadzorowi banku centralnego i przestrzega rygorystycznych standardów bezpieczeństwa. 

Kto może skorzystać ze wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej w Avior Finance?

Ze wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej, udzielanego przez firmę Avior Finance, mogą skorzystać osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze, rolnicy oraz spółki cywilne

Warunki skorzystania ze wsparcia Avior Finance 

Osoba występująca do Avior Finance z wnioskiem o przyznanie wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej musi mieć ukończone 21 lat oraz posiadać stały adres zamieszkania, rachunek bankowy, własny numer telefonu i adres e-mail. Wnioskodawca jest również zobligowany do zarejestrowania działalności gospodarczej w CeiDG. Osoba ubiegająca się o możliwość skorzystania ze wsparcia finansowego nie może posiadać zajęć komorniczych ani negatywnych wpisów w rejestrach dłużników BIG, BIK, KRD i ERIF. Dodatkowym warunkiem skorzystania z finansowania od Avior Finance jest osiąganie dochodu z prowadzonej działalności gospodarczej. 

Jakie dokumenty są potrzebne do skorzystania ze wsparcia finansowego w Avior Finance? 

Aby skorzystać ze wsparcia finansowego w Avior Finance, do wniosku o pożyczkę należy dołączyć wymagane dokumenty w postaci:

 • dowodu osobistego – niezbędne będzie podanie serii i numeru dowodu oraz PESEL, 
 • wyciągu bankowego z ostatnich 3 miesięcy, jeżeli wnioskodawca nie decyduje się na korzystanie z Kontomatik. 

Konieczne jest również przedłożenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Firma Avior Finance może prosić o przedstawienie dodatkowych dokumentów na etapie weryfikacji wniosku pożyczkowego. 

Wysokość wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej 

Firma Avior Finance udziela wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości od 4000 zł do 30000 zł, na okres od 12 do 48 miesięcy. Wysokość przyznanej pożyczki zależy od indywidualnej zdolności kredytowej klienta, a jej oprocentowanie jest stałe i uzależnione od ustalonego przez Radę Polityki Pieniężnej Kredytu Refinansowego. W wypadku obniżenia stóp procentowych odsetki ulegają stosownemu pomniejszeniu bez konieczności informowania klienta o zaistniałej zmianie. Klient informowany jest jednak o zmianach w sytuacji, gdy stopy procentowe ulegają zwiększeniu.

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)