Blog

Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej – sprawdź, czy Twoja firma spełnia wszystkie warunki
13 czerwca, 2022
Autor: admin

Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej – sprawdź, czy Twoja firma spełnia wszystkie warunki

Rozpoczęcie prowadzenia swojej działalności przede wszystkim wiąże się z posiadaniem odpowiednich środków finansowych. Uzyskanie wsparcia nie jest proste, ponieważ większość instytucji wymaga określonego stażu funkcjonowania firmy na rynku, jednak nie wszystkie. Avior Finance S.A. oferuje wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej już od pierwszego dnia działalności, ponadto pozyskanie dodatkowych środków jest niezwykle proste.

Pożyczki dla nowych firm – szansa dla Twojego biznesu

Chcąc rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej, konieczne jest zbadanie rynku pod kątem zapotrzebowania na daną usługę lub produkt. Oczywiście dużo zależy także od kompetencji, umiejętności, szczęścia i przede wszystkim pieniędzy. Środki finansowe pozwolą na otworzenie i rozwinięcie biznesu. Wielu początkujących przedsiębiorców nie posiada wystarczających oszczędności, aby móc rozpocząć swoją działalność. W takiej sytuacji najczęściej starają się pozyskać dodatkowe finansowanie i tutaj pojawiają się pierwsze problemy. 

Większość banków oferuje swoje kredyty przedsiębiorcom, którzy działają na rynku minimum 12 miesięcy, w niektórych przypadkach okres ten może być jeszcze dłuższy. Nie oznacza to sytuacji bez wyjścia, ponieważ część instytucji np. Avior Finance S.A., oferuje swoje wsparcie finansowe już od pierwszego dnia prowadzenia własnego biznesu. 

Kto może wziąć pożyczkę dla nowych firm w Avior Finance?

Pożyczki dla nowych firm są udzielane przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobowe działalności gospodarcze, rolnikom oraz spółkom cywilnym, gdzie dodatkowe środki zostaną przeznaczone na prowadzoną działalność. Procedura uzyskania pożyczki jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę Avior Finance  i wypełnić wniosek. Można także zrobić to osobiście w punkcie kredytowym. Formularz jest prosty i czytelny, dzięki czemu nie będzie problemów z jego wypełnieniem. Pożyczki są udzielane na okres od 12 do 48 miesięcy, a ich wysokość to od 4000 zł do 30 000 zł. Jest to uzależnione od zdolności kredytowej.

Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej?

Ubieganie się o pożyczkę gotówkową jest niezwykle proste i można to zrobić na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest wypełnienie formularza online i podpisanie umowy elektronicznie. Drugi ma miejsce w sytuacji, kiedy nie ma możliwości złożenia podpisu elektronicznego, wtedy wniosek może być wypełniony przez internet, a podpisanie warunków kredytowania odbywa się w punkcie kredytowym. Trzecim sposobem jest osobiste udanie się do punktu.

Chcąc ubiegać się o pożyczkę, należy spełnić określone warunki, do których należą:

 • ukończony 21 rok życia;
 • posiadanie rachunku bankowego;
 • stałe miejsce zamieszkania;
 • zarejestrowana działalność gospodarcza w CEiDG;
 • brak ujęcia w rejestrze dłużników BIK, BIG, KRD, ERIF;
 • brak zajęć komorniczych;
 • numer telefonu oraz adres e-mail.

Przy ubieganiu się o pożyczkę należy mieć przy sobie dowód osobisty. Wystarczy zalogować się przy użyciu bezpiecznego narzędzia Kontomatik na konto bankowe z którego opłacane są podatki, ZUS i na które wpływają płatności z wystawionych faktur, zazwyczaj na tym kończy się proces . Jeśli kredytobiorca nie zdecyduje się na skorzystanie z Kontomatik, musi posiadać wyciąg bankowy obejmujący okres 6 miesięcy wstecz. Podczas weryfikacji wniosku pożyczkowego, pracownicy Avior Finance mogą poprosić o dostarczenie dodatkowych dokumentów.

Dlaczego warto skorzystać z finansowania dla nowych firm w Avior Finance?

Wielu początkujących przedsiębiorców boryka się z problemem uzyskania wsparcia finansowego. Avior Finance nie wymaga określonego stażu danej firmy na rynku, co jest sporym ułatwieniem, ponieważ o kredyt można wnioskować już w pierwszym dniu prowadzenia własnego biznesu. Dużą zaletą są uproszczone procedury oraz fachowa pomoc i wsparcie na każdym etapie wnioskowania o pożyczkę. Pracownicy są kompetentni i zawsze chętni do pomocy w wyjaśnieniu wszelkich niezrozumiałych kwestii. 

W przypadku, kiedy potrzebne jest szybkie finansowanie, można wypełnić wniosek o pożyczkę dla firm online , bez konieczności osobistej wizyty w punkcie. To także spora oszczędność czasu. Cała procedura jest prosta i przejrzysta. Po pozytywnej weryfikacji wniosku i podpisaniu umowy, pieniądze zostaną przekazane na kartę Prepaid mBank. Oczywiście użytkowanie karty jest bezpłatne. Środki można w dowolnej chwili przelać na konto bankowe. Zaletą jest także uzyskanie w szybki sposób określonej puli pieniędzy, z której można korzystać już od pierwszego dnia prowadzenia biznesu.

Skorzystaj z finansowania nowych firmy w Avior Finance

Uzyskanie dodatkowych pieniędzy na prowadzenie działalności gospodarczej, umożliwi sfinansowanie zarówno potrzebnych inwestycji, jak i bieżących wydatków. Cała procedura jest bardzo prosta, ponadto nie wymaga osobistej wizyty. Wszystko można zrealizować przez internet. Zapraszamy również do zapoznania się z historiami naszych klientów, którzy pozyskali finansowanie na otwarcie firmy oraz z innymi wpisami na naszym blogu.

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)