Blog

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?
25 lipca, 2022
Autor: admin

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem. W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe. Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę dla firm online, która umożliwi zrealizowanie zamierzonych celów.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Wystarczy wypełnić wniosek online, dostępny na naszej stronie i potwierdzić swoją tożsamość logując się na swoje konto firmowe poprzez Kontomatik, a następnie wysłać wniosek do weryfikacji i poczekać na decyzję.

Jakie dokumenty potrzebne są do uzyskania pożyczki gotówkowej dla firm w Avior Finance?

Na etapie składania wniosku nie musisz dołączać żadnych dokumentów. Dopiero po wstępnej analizie weryfikator może poprosić o dokumenty finansowe, które będą uzależnione od formy opodatkowania Twojej działalności.

Jak podpiszę umowę pożyczki gotówkowej?

Po pozytywnie zakończonym procesie weryfikacji na adres mailowy otrzymasz link do platformy Autenti, za pomocą, której podpiszesz umowę pożyczki wraz z załącznikami, po zapoznaniu się z jej treścią i zaakceptowaniu warunków.

Jak otrzymam środki z pożyczki?

Środki przelejemy na kartę Prepaid mBank, którą wyślemy do Ciebie kurierem. Po odebraniu karty możesz zlecić przelew części środków na konto firmowe.

Kto może otrzymać pożyczkę dla firm online?

Pożyczka dla firm udzielana jest osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, posiadającym NIP i Regon – w tym: wolnym zawodom, rolnikom, oraz i współwłaścicielom spółek, które pozyskane środki, chcą przeznaczyć na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Jaką kwotę pożyczki firmowej mogę otrzymać i na jaki okres?

Kwota pożyczki uzależniona jest od posiadanej zdolności kredytowej. Minimalna kwota wynosi 4 000 zł, a maksymalna 30 000 zł. Pożyczka może być spłacana od 12 do 48 miesięcy.

Jakie warunki muszę spełniać ubiegając się o pożyczkę dla firm online?

Ubiegając się o pożyczkę firmową musisz spełniać poniższe warunki:

 • prowadzić działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG lub KRS lub gospodarstwo rolne;
 • osiągać dochód z prowadzenia działalności;
 • nie posiadać zajęć komorniczych;
 • posiadać stały adres zamieszkania;
 • mieć ukończone 21 lat;
 • podać aktualny numeru telefonu wnioskującego;
 • posiadać rachunku bankowego oraz adres e-mail.

Co składa się na koszt pożyczki firmowej?

Na koszt pożyczki składają się odsetki oraz opłaty dodatkowe, czyli prowizja i opłata administracyjna. Możesz je sprawdzić ustawiając parametry na kalkulatorze. Wszystkie koszty pożyczki dostępne są również na formularzu, który pojawi się podczas składania wniosku online.

Czy muszę określić cel pożyczki firmowej?

Tak. Cel pożyczki musi być związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Co, jeżeli mam zaległości w US lub ZUS?

Zdajemy sobie sprawę, że duża część zadłużeń przedsiębiorców ma swoje źródło w zobowiązaniach podatkowych oraz obowiązkowych ubezpieczeniach społecznych. Zadłużenie w US lub ZUS nie stanowi dla nas problemu. Wnioskowaną pożyczkę możemy przelać bezpośrednio na konto ZUS lub US na spłatę powstałych zaległości.

Czy mogę spłacić pożyczkę przed terminem?

Tak, oczywiście jest taka możliwość. W momencie wcześniejszej spłaty następuje całkowite rozliczenie pożyczki, w wyniku którego ostateczna kwota do spłaty pomniejszona zostaje o odsetki przyszłych okresów. Pożyczkobiorca nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Jakie są zalety pożyczki gotówkowej online dla firm?

Główną zaletą są proste i przejrzyste zasady finansowania. Ponadto klient sam decyduje jaką kwotę potrzebuje i przez jaki okres będzie spłacał pozyskane środki. Dodatkowym atutem jest łatwa procedura oraz możliwość złożenia wniosku bez konieczności wizyty w punkcie. W razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy udzielą niezbędnych informacji. Proces weryfikacji przebiega sprawnie i najczęściej trwa do 24 godzin.

Skorzystaj z oferty pożyczek dla firm online w Avior Finance

Ubieganie się o pożyczkę gotówkową dla firm w Avior Finance jest niezwykle proste. Cała procedura jest przejrzysta i ogranicza się do niezbędnych formalności. Weryfikacja wniosku przebiega sprawnie, dzięki czemu przedsiębiorca może w krótkim czasie pozyskać dodatkowe środki

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 25 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 48 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)