Blog

Masz zaległości w ZUS i Urzędzie Skarbowym? Szukasz możliwości pozwalających na uregulowanie zaległych zobowiązań?
12 stycznia, 2022
Autor: Ewelina Liber

Masz zaległości w ZUS i Urzędzie Skarbowym? Szukasz możliwości pozwalających na uregulowanie zaległych zobowiązań?

Każda osoba, która prowadzi działalność gospodarczą zobowiązana jest do płacenia podatków do Urzędu Skarbowego oraz opłacania składek ZUS. Często zdarza się jednak, że z różnych powodów, takich jak np. opóźnienia w płatnościach, pojawiają się nieregularne płatności zobowiązań. Posiadanie zaległości wobec tych instytucji rodzi poważne konsekwencje. Należą do nich między innymi:

 • odsetki karne i koszty upomnień,
 • brak możliwości uzyskania finansowania bankowego, czy unijnego,
 • wszczęcie postępowania egzekucyjnego przeciwko firmie, które może skutkować zajęciem konta firmowego oraz wierzytelności i składników majątku przedsiębiorstwa,
 • wpisanie do rejestru dłużników.

Ze względu na posiadane zaległości w ZUS i US  w większości przypadków niemożliwe jest uzyskanie finansowania w Banku. Pożyczka dla Firm w Avior Finance SA. pozwoli Ci uniknąć powyższych konsekwencji oraz utrzymać rentowność Twojej firmy. Finansowanie pozwoli pokryć wszystkie zobowiązania wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego. Możesz również otrzymać dodatkowe środki na rozwój Twojej działalności. Dla nas zaległości nie stanowią problemu.

Co zyskasz dzięki naszej pożyczce na spłatę zaległości w ZUS i US?

Małe i średnie firmy często nie są w stanie samodzielnie rozwiązać swoich problemów. Dlatego my służymy naszym klientom swoją pomocą. Sprawdzimy Twoją sytuacje finansową i udzielimy Ci pożyczki na spłatę zaległych zobowiązań i jeśli Twój stan finansowy na to pozwoli możesz również otrzymać dodatkowe środki na rozwój firmy. Pozbędziesz się zadłużenia, co pozwoli Ci w przyszłości ubiegać się o finansowanie działalności swojej firmy w Bankach, a także będziesz mógł przystępować do przetargów.

Przykład:

Pan Jan prowadzi działalność gospodarczą zajmującą się budową i remontem nieruchomości. Dwa miesiące temu zakończył jeden kontrakt, ale nie otrzymał jeszcze zapłaty za fakturę. Zabrakło mu środków na opłacenie składek ZUS i podatku do US. Miał 2- miesięczne zaległości. Chciał przystąpić do kolejnego przetargu jednak nie mógł uzyskać zaświadczenia o niezaleganiu z US i ZUS. Niestety Bank również odmówił finansowania, ze względu na zaległości.

Trafił do naszego Pośrednika, który zaproponował mu kredyt dla Firm, dzięki niemu mógł spłacić zaległe zobowiązania wobec ZUS i US. Pan Jan przedstawił nam PIT za rok ubiegły, wyciąg z konta za ostanie 6 miesięcy, książkę przychodów i rozchodów, oraz pliki JPK_VAT. Okazało się, że firma pana Jana ma tylko chwilowe problemy finansowe. Po sprawdzeniu baz i przeanalizowaniu złożonych dokumentów Pan Jan otrzymał w Avior Finance pożyczkę nie tylko na spłatę zaległości ZUS i US, ale  również dodatkowe środki na rozpoczęcie kolejnego kontraktu. Już na drugi dzień od złożenia wniosku zaległości w ZUS I US zostały uregulowane naszą pożyczką, a Pan Jan mógł otrzymać zaświadczenia o niezaleganiu i przystąpić do przetargu.

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)