Blog

Jak uzyskać kredyt dla firmy w Avior Finance?
20 marca, 2024
Autor: Widoczni

Jak uzyskać kredyt dla firmy w Avior Finance?

Kredyt dla firm to szansa dla wielu przedsiębiorców na rozwój i modernizację firmy, czy wdrożenie nowoczesnych rozwiązań. Niekiedy jednak dodatkowe środki są potrzebne na spłatę kontrahentów, ZUS czy wypłaty dla pracowników. W Avior Finance rozumiemy te potrzeby. Pożyczka dedykowana firmom to sposób na zyskanie dodatkowej gotówki na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Chcesz dowiedzieć się, jak otrzymać taką formę finansowania? Zapoznaj się z naszym artykułem.

Jak uzyskać kredyt dla firm w Avior Finance?

Kredyty gotówkowe dla firm od Avior Finance to oferta dla:

 • osób, które prowadzą jednoosobowe działalności gospodarcze, 
 • rolników, 
 • spółek cywilnych, jeśli środki zostaną przeznaczone na cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Otrzymanie pożyczki od Avior Finance to proces zaprojektowany tak, aby spełniać potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw. Pierwszym krokiem jest wybranie kwoty pożyczki oraz liczby rat, co możesz łatwo zrobić za pomocą suwaków dostępnych w kalkulatorze pożyczki na stronie Avior Finance. Ustawienie żądanej sumy pieniędzy oraz okresu kredytowania, pozwala na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb finansowych firmy.

By otrzymać kredyt gotówkowy firmowy,  należy wypełnić wniosek. To zajmuje nie więcej niż 5 minut. W tym kroku wymagane jest podanie podstawowych informacji o firmie oraz potwierdzenia tożsamości poprzez dołączenie wymaganych dokumentów i zaakceptowanie wniosku. Cały proces weryfikacji i analizy dokumentacji może zostać zakończony w ciągu zaledwie 24 godzin. W przypadku wątpliwości Avior Finance poprosi o uzupełnienie informacji.

Po akceptacji oferty, następuje podpisanie umowy, co odbywa  się elektronicznie, zapewniając maksymalną wygodę i oszczędność czasu. Środki z pożyczki są następnie przelewane na konto firmowe klienta, umożliwiając natychmiastowy dostęp do finansowania.

Jak możesz złożyć wniosek o pożyczkę?

Wniosek o pożyczkę można złożyć na kilka sposobów, w zależności od preferencji klienta: 

 • bezpośrednio online, korzystając z intuicyjnego kalkulatora pożyczki,
 • składając wniosek online i dopełniając formalności w punkcie kredytowym,
 • odwiedzając punkt kredytowy, gdzie pomocy udzieli partner biznesowy Avior Finance. 

Kredyty na działalność gospodarczą udzielane są od 4000 zł do 100000 zł na okres od 12 do 60 miesięcy. Jeśli klient potrzebuje wyższej kwoty pożyczki, wystarczy, że przedstawi zabezpieczenie w postaci zastawu na samochodzie lub zabezpieczenie hipoteczne i może wnioskować o kwotę finansowania nawet do 200.000 zł. Avior Finance oferuje rozwiązania dostosowane do zdolności kredytowej każdego przedsiębiorstwa. Chcemy wesprzeć Ciebie i Twoją firmę w przejściowych problemach finansowych.

Jakie dokumenty należy przygotować, aby wnioskować o pożyczkę dla firm w Avior Finance?

Aby otrzymać kredyt w Avior Finance, konieczne jest spełnienie kilku warunków, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno dla kredytobiorcy, jak i dla instytucji finansowej. 

Przede wszystkim, wnioskujący musi prowadzić działalność gospodarczą zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG) lub prowadzić gospodarstwo rolne. Niezwykle ważne jest również, by wnioskodawca nie posiadał negatywnych wpisów w rejestrach dłużników takich jak BIG, BIK, KRD czy ERIF, co świadczy o jego wiarygodności kredytowej. Potrzebna jest również dokumentacja firmowa, zależna od formy prowadzenia działalności.

Wymagany jest stały dochód osiągany z prowadzonej działalności, co musi być potwierdzone odpowiednimi dokumentami finansowymi. Dodatkowo,  kredytobiorca powinien mieć stały adres zamieszkania, brak zajęć komorniczych, własny rachunek bankowy, ukończone 21 lat, numer telefonu oraz adres e-mail. 

Co jeszcze może zaproponować Ci Avior Finance?

Avior Finance wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, oferując kredyty dla działalności gospodarczej w sytuacjach, gdy tradycyjne bankowe źródła finansowania są niedostępne lub gdy konieczne jest szybkie uzyskanie środków. Istnieje wiele powodów, dla których firmy mogą znaleźć się w pilnej potrzebie dodatkowych środków finansowych – od konieczności zapłacenia podatku rocznego, przez opóźnienia w płatnościach od kontrahentów, braki w płynności finansowej na pokrycie pensji pracowników, po nagłą potrzebę zakupu towarów, narzędzi czy nawozów w związku z nowymi kontraktami czy nieprzewidzianym wzrostem kosztów, jak np. za energię. Avior Finance rozumie te wyzwania i oferuje szybkie rozwiązania finansowe, które pomagają przedsiębiorcom przetrwać trudne momenty oraz wykorzystać pojawiające się okazje biznesowe. W ofercie dostępne są między innymi:

Dzięki elastycznemu podejściu do wymagań kredytowych i uproszczonej procedurze aplikacyjnej, Avior Finance staje się partnerem dla firm, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego, aby móc kontynuować swoją działalność bez zakłóceń.

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)