Oferta pracy - Ekspert ds. Sprzedaży Faktoringu

Jesteśmy firmą z branży finansowej, nasza działalność skupia się na udzielaniu i obsłudze pożyczek dla przedsiębiorców, rolników oraz klientów indywidualnych. Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia wyzwania jako:

Ekspert ds. Sprzedaży Faktoringu
Miejsce pracy: Nowy Sącz

NASZE WYZWANIA DLA CIEBIE:

 • realizowanie planów sprzedażowych w zakresie pozyskiwania nowych transakcji faktoringowych,
 • inicjowanie i udział w spotkaniach z Klientami,
 • prowadzenie szkoleń i wsparcie merytoryczne dla Partnerów Biznesowych Firmy,
 • współpraca z Klientami oraz rozwój powierzonego portfela Klientów,
 • realizowanie procedur dotyczących faktoringu przyjętych w Firmie

APLIKUJ JEŚLI POSIADASZ:

 • znajomość zasad i narzędzi stosowanych w sprzedaży transakcji faktoringowych,
 • doświadczenie w sprzedaży usług faktoringowych,
 • znajomość rynku faktoringowego,
 • dobre zdolności negocjacyjne,
 • umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

 • znajomość języka angielskiego

W ZAMIAN OFERUJEMY:

 • umowę o pracę od pierwszego dnia
 • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
 • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
 • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy
 • atrakcyjną lokalizację biura w centrum Nowego Sącza, przy ul. Kościuszki 13
 • możliwość pracy hybrydowej

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@aviorfinance.pl  wraz z oświadczeniem w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji przez Avior Finance S.A. z siedzibą w Nowym Sączu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Czym zajmuje się Avior Finance?

Wspieramy naszych klientów, kiedy potrzebują dodatkowej gotówki, oferując im proste i przejrzyste zasady finansowania. W biurze stawiamy na pozytywną atmosferę, jasne zasady i rozwój talentów. Oferujemy stabilne zatrudnienie i doceniamy odpowiedzialnych pracowników. 

Avior Finance to instytucja pożyczkowa oraz ważny partner faktoringowy i choć nasza praca kojarzy się głównie z finansami, to zajmujemy się nie tylko tworzeniem ofert i udzielaniem pożyczek, ale również obsługą klienta, IT, marketingiem, administracją, windykacją oraz wieloma innymi obszarami. Prowadzimy Biuro Usług Płatniczych i rozwijamy nowe linie biznesu. Centrala Avior Finance znajduje się w Nowym Sączu. To tutaj mamy swoje centrum dowodzenia, wsparcia i rozwoju. Stąd wspieramy także naszą ogólnopolską sieć biur pośredników. Razem z pracownikami sprzedaży, tworzymy jeden organizm i pracujemy na wspólny cel – wspieranie realizacji potrzeb naszych Klientów.

www.aviorfinance.pl

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

  Kontakt
  Napisz do nas


  Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 32 863,71zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 12 863,71zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 4 823,71zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 366,24 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 440,19 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 67,94 %. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 181,15 zł, oprocentowanie zmienne 15,50%, całkowity koszt kredytu 1 181,15 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 408,05 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 219,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 225,47 zł. Kalkulacja na dzień 12.02.2024 r.

  Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

  Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 42 miesięcy, maksymalne RRSO: 87,08%.

  Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 60 miesięcy, maksymalne RRSO 79,64%.

   

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
  Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
  Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)