Oferta pracy -Ekspert ds. Marketingu Internetowego i PR

Jesteśmy firmą z branży finansowej, nasza działalność skupia się na udzielaniu i obsłudze pożyczek dla przedsiębiorców, rolników oraz klientów indywidualnych. Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia wyzwania jako:

Ekspert ds. Marketingu Internetowego i PR

Miejsce pracy: Nowy Sącz

CO NA CIEBIE CZEKA:

  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii obecności Avior Finance w Internecie
  • Tworzenie, redagowanie i aktualizacja tekstów informacyjnych i content marketingowych (artykuły, newslettery, komunikaty prasowe)
  • Prowadzenie bloga firmowego
  • Pozycjonowanie, zarządzanie działaniami SEM/SEO
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi (kreatywnymi, reklamowymi, e-marketingowymi)
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów z zakresu komunikacji, public relations i marketingu

SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI:

  • Znasz zagadnienia dotyczące SEO i masz doświadczenie w planowaniu i tworzeniu contentu
  • Potrafisz wykorzystywać w swojej pracy takie narzędzia jak Yoast, Google Analytics, Google Trends, Keyword tool, itd.,
  • Uwielbiasz pisać i wiesz, jak tworzyć angażujące i oryginalne teksty
  • Świetnie, jeśli będziesz dobrze znać platformy reklam online, takie jak Facebook Ads i Google Ads.
  • Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu profilu na LinkedIn będzie to dodatkowy plus.

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy
  • atrakcyjną lokalizację biura w centrum Nowego Sącza z możliwością pracy hybrydowej

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@aviorfinance.pl  wraz z oświadczeniem w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji przez Avior Finance S.A. z siedzibą w Nowym Sączu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Blog
Historie biznesów, którym pomogliśmy

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

5 września, 2022

Zadłużenie w ZUS – sprawdź, jak uniknąć przykrych konsekwencji

Postępowanie egzekucyjne, odsetki karne i upomnienia, wpisanie do rejestru Zadłużenie w ZUS może mieć naprawdę poważne konsekwencje Jak sprawdzić, czy zalegamy z płatnościami Co robić, [...]
Czytaj więcej
Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

15 sierpnia, 2022

Podwyższone stopy procentowe – jak uchronić się przed zadłużeniem?

W polskim systemie finansowym dużo mówi się o stopach procentowych, które mogą być stałe lub zmienne Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście zadłużenia Stopy procentowe mają bowiem [...]
Czytaj więcej
Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

25 lipca, 2022

Pożyczka gotówkowa online dla firm – jakie dokumenty są potrzebne do jej uzyskania?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym rozwojem i inwestowaniem W tym celu potrzebne są odpowiednie środki finansowe Chcąc je pozyskać, warto starać się o pożyczkę [...]
Czytaj więcej

    Kontakt
    Napisz do nas


    Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego wnioskującego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
    Oferta pożyczkowa dla DLA FIRM obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 4.000 do 50.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 48 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Umowa o pożyczkę zawierana jest na cele bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w trybie i na warunkach określonych w Tytule XIX (art. 720 –724 ) Kodeksu cywilnego, z wyłączeniem postanowień ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1083 z późn. zm.) i nie może być przeznaczona na cele konsumpcyjne. Pożyczka uruchamiana jest bezpośrednio na konto firmowe Pożyczkobiorcy.

    Przykład reprezentatywny dla pożyczki „DLA FIRM”: całkowita kwota kredytu wraz z kredytowanymi kosztami kredytu 28 040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 34 034,05 zł, oprocentowanie zmienne 19,00%, całkowity koszt kredytu 14 034,05 zł (w tym: prowizja 1800,00 zł, opłata administracyjna 6 240,00 odsetki 5 994,05 zł), okres 24 miesiące, 23 miesięczne równe raty po 1 413,46 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 1 524,47 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 74,76%. Kalkulacja na dzień 07.09.2023 r.

    Oferta pożyczkowa Konsument obowiązuje od 01.09.2021r, dotyczy pożyczki w wysokości od 2.000 do 10.000 zł, zawieranych na okres od 6 do 25 miesięcy za pośrednictwem strony www.aviorfinance.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Konsument”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 56,93%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 279,54 zł, oprocentowanie zmienne 19,00%, całkowity koszt kredytu 1 279,54 zł (w tym: koszty pozaodsetkowe 773,10zł, odsetki 506,44 zł), okres 19 miesięcy, 18 miesięcznych równych rat po 224,76 zł, oraz ostatnia rata wyrównująca 233,86 zł. Kalkulacja na dzień 07.09.2023 r.

    Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych:

    Minimalny okres spłaty pożyczki konsumenckiej: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 25 miesięcy, maksymalne RRSO: 93,32%.

    Minimalny okres spłaty pożyczek dla firm: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki 48 miesięcy, maksymalne RRSO 86,56%.

    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności
    Obecnie możesz zawrzeć umowę online tylko jako przedsiębiorca lub rolnik.
    Pożyczki konsumenckie można zawierać w lokalnych punktach obsługi. (mapa punktów)